Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1998 Wróżbita Nereusz 2018-03-21 5

Horoskop wiosenny

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co Cię czeka tej wiosny...


Baran

Tej wiosny otrzymasz ważne dokumenty, wiadomości lub informacje, które sprawią, że staniesz się podirytowany zachowaniem i podejściem do ważnych dla Ciebie spraw niektórych ludzi lub instytucji.

W miłości ten stan emocjonalny może również się odzwierciedlać i prowadzić do niepożądanych kłótni, a nawet rozstań. Ważne jest, aby zachować stabilność emocjonalną, oraz by nie pozwolić, by nerwy wymknęły się spod kontroli i wzięły górę.

Możliwe będą również kłopoty finansowe w tym sezonie które najprawdopodobniej będą związane z rachunkami, kredytami lub innymi zobowiązaniami.

Podczas tych trzech wiosennych miesięcy (marzec, kwiecień i maj) musisz kontrolować swój budżet w jak najlepszy możliwy sposób.

Tej wiosny będziesz musiał poradzić sobie z manipulacyjną naturą kobiety, która jest twoim krewnym.

Wiosna będzie świetnym sezonem na podróże lub przeprowadzkę związaną ze sferą zawodową. Stosunki zawodowe lub biznesowe z ludźmi z bliska oraz daleka również będą dla Ciebie bardzo korzystne.

Byk

Wiosna będzie dobrą porą, aby rozwinąć osobiste lub zawodowe plany. Na Twojej drodze pojawi się również wiele osób chętnych Ci pomóc w każdej sytuacji służąc radą oraz fizycznym wsparciem.

Przez te trzy miesiące (marzec, kwiecień i maj) spotykasz się z dziećmi lub wnukami przy różnych okazjach, nawet jeśli ty lub twoi bliscy musicie podróżować w związku z pracą.

Nie wykluczona jest również domowa wizyta bliskich związana z urodzinami bądź imprezami rodzinnymi.

Ważną rolę w tym sezonie w twoich osobistych i zawodowych działaniach odegra człowiek, który obraca się w gronie twoim przyjaciół.

Wiosna jest dla ciebie szczególnym i produktywnym czasem, ale nie spiesz się, ani nie staraj się szybko załatwiać codziennych spraw, ponieważ może to kosztować Cię zbyt wiele. Możesz stracić wiele więcej niż zyskać.

Przechowuj rzeczy osobiste i dokumenty w bezpiecznych miejscach by zapobiec ich nieoczekiwanej utracie lub uszkodzeniu.

Bliźnięta

Wiosna będzie dla ciebie ważnym okresem w twojej pracy lub interesach. Wkrótce mogą pojawić się nowe możliwości dotyczące sfery zawodowej dzięki czemu możesz zdobyć nową ofertę współpracy, stworzyć nowe partnerstwo lub rozpocząć nowy biznes. W ciągu tych trzech miesięcy (marzec, kwiecień i maj) będziesz mieć możliwość ustabilizowania relacji rodzinnych,lub stworzenia nowej rodziny a nawet zawarcia małżeństwa. Wiele rzeczy rozwinie się w sposób przyjazny rodzinie, nawet jeśli chodzi o kwestie, które według ciebie są nierozwiązywalne. Zdrowie będzie jednak dla ciebie słabym punktem, a będziesz musiał dokładnie monitorować swoje złe samopoczucie. Unikaj samoleczenia, ale także unikaj paniki, ponieważ każdy problem będzie miał swoje rozwiązanie. Możliwe jest zarobienie dodatkowych pieniędzy dzięki propozycji lub aktywności zawodowej w której będą uczestniczyć Twoi przyjaciele bądź znajomi.

Rak

Tej wiosny, będziesz miał trudności z realizacją ważnej dla Ciebie podróży. Podróż ta jest nie jest oczywiście wykluczona, ale spowodować może nieporozumienie z ludźmi, z którymi masz zamiar podróżować, lub którzy będą mieli inną wizję jej realizacji.

Masz teraz do czynienia z większymi kosztami ale i mniejszymi niż oczekiwałeś do tej pory zarobkami. Bądź w tym okresie ostrożny w sprawach finansowych, kontroluj budżet i unikaj niepotrzebnych wydatków.

W swoim życiu miłosnym skupisz uwagę na rozwiązywaniu problemów, które od dawna nie dawały Ci spokoju. Będzie to przełomowy czas na życie miłosne, które ulegnie nieoczekiwanej ale pozytywnie zaskakującej poprawie.

Wiosna przyciągnie twoją uwagę na sytuację z związaną z domem lub majątkiem, który jest obecnie własnością rodziców lub innych krewnych. Zostaną przy tym również omówione różne pytania dotyczące zobowiązań z nimi związanymi.

W ciągu tych trzech miesięcy (marzec, kwiecień i czerwiec) przeżyjesz radosne wydarzenie związane u boku swojej drugiej połowy.

Lew

Tej wiosny będziesz miał zobowiązania dotyczące natury domowej lub materialnej, które zostały odkładane zbyt wiele czasu na później. Może to dotyczyć sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, sprzedaży nieruchomości, zmianę wystroju domu, wymiany sprzętu gospodarstwa domowego itp.

Dzięki przyjaznej relacji z kobietą w Twoim środowisku pracy, możesz otrzymać dobrą ofertę pracy lub poczynić miarowe postępy w swoich dotychczasowych działaniach w sferze zawodowej.

W ciągu tych trzech miesięcy rozważysz możliwości uzyskania dodatkowego dochodu mającego na celu poprawę domowego budżetu, poprzez takie działania jak dodatkowa praca, biznes online, bądź wynajem nieruchomości.

Na wiosnę możesz spodziewać się pieniędzy od kobiety lub mieć dochodową działalność związaną z kobietami.

Teraz doświadczysz większej troski o zmianę swojego życia osobistego, która będzie wymagać zakończenia jednego z etapów twojej przeszłości i rozpoczęcia nowego początku w twoim życiu.

Panna

Wiosną, skoncentrujesz się na rozwoju przyjaznych, romantycznych lub zawodowych relacji, ponieważ pojawią się nieoczekiwane wydarzenia przynoszące Ci całkowicie nowe możliwości dotyczące zawierania bardzo kluczowych dla Ciebie relacji.

Wkrótce prawdopodobnie nowo poznane osoby wejdą w twoje życie przez co inne zaś odejdą na zawsze.

W tym sezonie możliwe są również podróże w oparciu o sprawy rodzinne, które będą wymagały Twojej ingerencji oraz obecności.

Wiosną będziesz mieć wiele spotkań związanych ze sferą zawodową, ale czasami niektóre z nich będą nieprzyjemne lub przyniosą Ci ogrom nieprzyjemnych emocji.

Finanse przyniosą Ci w tym okresie chwilę paniki (najprawdopodobniej z powodu nieoczekiwanych kosztów) lub będą podstawą nieprzyjemnych sporów i konfliktów.

Twoje życie miłosne może być bardzo interesujące, z silnymi przeżyciami emocjonalnymi. Bądź dobry, serdeczny i najuczciwszy wobec bliskich Ci osób jak tylko potrafisz,bo właśnie przez to możesz zdobyć coś naprawdę cudownego i przynoszącego Ci długo oczekiwaną radość.

Waga

Wiosną, będziesz miał więcej zobowiązań lub specjalnych oczekiwań związanych z edukacją lub karierą dziecka lub krewnego. W tym sezonie będziesz się cieszyć wydarzeniem lub wiadomościami związanymi z macierzyństwem lub narodzinami dziecka.

Poznasz również wielu nowych ludzi z różnych miejsc, którzy wzbogacą twoją wiedzę w różnych sferach życia.

Przez te trzy miesiące (marzec, kwiecień i maj) będziesz cieszyć się bardzo ważnym sukcesem w życiu córki, wnuczki lub siostrzenicy.

W tym sezonie uwaga będzie musiała skupić się na twoim zdrowiu, zwłaszcza jeśli jesteś pod wpływem silnego stresu związanego z szukaniem przez Ciebie rozwiązań dotyczących problemów osobistych.

Wiosną możesz być zdenerwowany co wyniknąć może z nieprzyjemnych wydarzeń związanymi z kimś, kogo znasz i jest Ci bliski bo może on doznać wypadku podczas podróży. Jednak nie będzie to nic poważnego ale może wpłynąć na negatywnie na Twoje codzienne funkcjonowanie.

Będzie to czas w którym cieszyć się będziesz niespodziewanymi pieniędzmi, nieoczekiwaną szansą na dodatkowy dochód lub lepszą płacą na dotychczasowym stanowisku.

Skorpion

Okres Wiosny zaangażuje Cię w różne wydarzenia, głównie w rodzinie i w twoim kręgu krewnych. Możliwe są spotkania związane z zaręczynami, ślubem, rocznicą itp. To będzie sprzyjający sezon małżeński, jeśli oczywiście planujesz małżeństwo. Przez te trzy miesiące (marzec, kwiecień i czerwiec) nie pozwól innym ludziom wpływać na ciebie w twoim życiu miłosnym. Nie zwracaj uwagi na plotki i intrygi czy też złośliwe komentarze. Zaakceptuj swój związek takim, jaki jest, i jeśli trzymasz tę osobę dla siebie, walcz z uczciwością i miłością o swój związku. Jest to dobry czas na nowy dom, nowy samochód i wiele więcej. W tym czasie możesz być zaskoczony prezentem bądź nie oczekiwaną zupełnie nagrodą rzeczową. Uważaj na dokumenty związane z finansami lub umowy bo niebawem możesz ich potrzebować. Zadbaj również o bezpieczeństwo kart bankowych oraz wszystkich wartościowych rzeczy.

Strzelec

Wiosną w twoim osobistym nastawieniu po okresie separacji lub ochłodzenia relacji partnerskich pojawia się fala silnych uczuć i emocji, które stworzą niezapomniane doświadczenia w sferze uczuciowej w tym sezonie. Teraz wiele niemożliwych dla Ciebie rzeczy stanie się w końcu możliwe. Wszystko zależy od tego, w co wierzysz i w jaki sposób starasz się to osiągnąć.

W ciągu tych trzech miesięcy (marzec, kwiecień i maj) będziesz miał spotkania i rozmowy finansowe z kobietą, które rozwiną się na twoją korzyść. Możesz również osiągnąć nieoczekiwane zyski finansowe wynikające ze swoich działań lub w oparciu o relacje rodzinne.

Sezon wiosenny będzie bardzo zmienny, ze szczytami i spadkami nastrojów oraz doświadczeń. Bardzo zaskakujące wydarzenia sprawią, że będziesz szczęśliwy, ale niespodzianki mogą powodować łzy w twoich oczach.

W tym czasie możliwe są również podróże z wielu różnych powodów, w tym z dobrego czasu na pracę w innym regionie lub kraju bądź w celu uzyskania lepszych dochodów.

Wiosna będzie ważnym sezonem dla młodych kobiet, które od zimy starają się rozwiązać nieprzyjemne i nurtujące je problemy.

Będzie to również bardzo dobry czas osiągniecie dawno zamierzonych celów oraz spełnianie swoich najskrytszych pragnień.

Wiosna będzie sezonem dbania o majątek lub zobowiązania biznesowe.

Koziorożec

Upewnij się, że masz wyraźne i dokładnie przygotowane plany swoich działań na wiosnę i nie daj się zwieść nadzieją i obietnicami, na które nie masz ochoty ani zasobów energii.

Zwróć uwagę na swoje zaangażowanie z otaczającymi Ciebie w sferze zawodowej mężczyzną, który może próbować cię oszukać lub zmanipulować, dla własnej korzyści.

Problem lub niepokój w ciągu tych trzech miesięcy może pojawić się w związku z edukacją lub karierą dziecka.

Będzie to dobry czas by przezwyciężyć różne obawy lub nieporozumienia z własnymi dziećmi.

Chociaż rozpocząłem tę prognozę z nieco negatywnymi przewidywaniami, będzie to dla ciebie bardzo ważny sezon, ponieważ możliwości w ciągu tych trzech miesięcy mogą doprowadzić Cię do wyższej pozycji w pracy, w społeczeństwie lub w twoim biznesie, jeśli aktualnie go prowadzisz.

Twoje zarobki i dochody będą teraz wprost proporcjonalne do twoich wysiłków i zasobów.

Twoje zdrowie może być problemem przez krótki czas z powodu zimna, przepracowania bądź infekcji wirusowej.

Przez te trzy miesiące (marzec, kwiecień i maj) unikaj sporów i konfliktów mogących wynikać z niejasnych zmian jakie mogą pojawić się w Twoim życiu osobistym, ponieważ mogą one nieść za sobą nieodwracalne, negatywne zmiany.

Wodnik

Tej wiosny, zachwycisz się obecnością kobiety w Twoim domu lub miejscu pracy. W jakiś sposób dzięki swoim działaniom przyniesie ci ona korzyści (finansowe, duchowe, zawodowe itp.)

Będziesz cieszyć się sukcesami lub rozmowami, które będziesz prowadził najprawdopodobniej z jednym z członków twojej rodziny.

Przez te trzy miesiące będziesz szczególnie pozbawiony kogoś, kto zbyt wcześnie odszedł z tego świata. Może to być spowodowane doświadczeniem, które wydarzyło się zaledwie kilka miesięcy temu przez co będą zbyt mocno przypominać Ci o tej osobie wywołując smutek i tęsknotę.

Dobre doświadczenia, wydarzenia lub stabilność, których potrzebujesz, będą pochodzić z twoich przychodów finansowych, dzięki pieniądzom, które otrzymasz w najbliższych miesiącach.

W ciągu tych trzech miesięcy (marzec, kwiecień i maj) możesz inwestować więcej energii i zasobów w swoją pracę (szczególnie jeśli masz prywatną firmę), ponieważ dochody lub wyniki będą znaczące i bardzo owocne.

Pamiętaj, że czas ten przyniesie Ci wiele dobrych rzeczy. Jedak mogą one nie być takie, jakich byś do końca chciał bądź oczekiwał.

Ryby

Wiosną będziesz rozwijać kontakty z ludźmi z różnych miast i krajów. Dobre rzeczy na wiosnę dla Ciebie przyjdą właśnie dzięki tym nowymi relacjom, które stworzysz lub które rozwiniesz.

Możesz w tym okresie z trudem komunikować się z osobami w Twoim miejscu pracy przez co możesz znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji związanej bezpośrednio z przełożonym lub klientami.

Twoje intymne i pełne miłości życie będzie całkowicie pod wpływem twojej obecnej sytuacji finansowej lub będzie zależało od nastroju Twojego partnera podczas tych trzech wiosennych miesięcy.

Podczas tych trzech miesięcy zaprosisz do swojego domu gości na specjalną okazję. Twoje rodzinne relacje ulegną znacznej poprawie z powodu wielu dynamicznych i nieoczekiwanych pozytywnych wydarzeń.

Nieoczekiwane wydarzenia mogą mieć związek z przyszłym macierzyństwem lub z narodzinami dziecka.

Nie pozwól na konflikty i kłótnie w Twoim domu. Ktoś w Twoim otoczeniu czeka tylko, by czerpać satysfakcję z Twoich wszelkich niepowodzeń.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Nereusz
Wróżbita Nereusz
Wróżbita Nereusz, odwiedzin: 1998
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.