Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
1933 Agra 2017-12-01 5

Horoskop Lenormand na grudzień 2017

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź co przyniesie Ci los w grudniu. ..


Baran

Będzie bardzo dobrze. Barany złapią wiatr w żagle. Sprawy potoczą się gładko. Wiele dobrego może się wydarzyć w miłości. Warto dać jej szansę. W sypialni namiętnie. Energii będzie dużo i można będzie pomyśleć o sporcie.

Byk

Miesiąc taki sobie. Byki co prawda lubią stabilizację ale tym razem może być nudno. Coś ruszy dopiero pod koniec miesiąca. Wcześniej warto by wszystko toczyło się powoli. Swoim trybem.

Bliźnięta

Miesiąc dość kiepski. Możliwy zły nastrój, problemy ze zdrowiem i nieudane zakupy. W miłości też niewiele dobrego się wydarzy, a przyjaciele będą skupieni na sobie.

Rak

Trochę zmian niekoniecznie przyjemnych pod koniec miesiąca. Możliwe też konflikty i trudne sprawy do rozwiązania. Początek miesiąca lepszy, ale nie idealny.

Lew

Dobry miesiąc. Niektóre lwy dostana podwyżkę, a niektóre awans. W miłości wiele wspaniałych chwil z ukochaną osobą. Lwy bez pary mogą spokojnie wyruszyć na łowy.

Panna

To co źle się zacznie, dobrze się skończy. Niektóre panny będą musiały na początku miesiąca zaciskać pasa. Niektóre wydadzą pieniądze niepotrzebnie. Koniec miesiąca dobry na urlop.

Waga

Sporo wzruszeń i miłych chwil czeka zakochane wagi. Te bez pary mogą trafić na przyszłego partnera. Energii będzie sporo i poważniejsze schorzenia wagom nie grozą. Fortuna może być łaskawa.

Skorpion

Skorpiony mogą się spodziewać spokojnego miesiąca. To i owo im się uda zdziałać choć nie tak łatwo jak w poprzednim miesiącu. Sprawy prawne przebiegną po ich myśli.

Strzelec

Miesiąc bardzo dobry dla większości strzelcy. Strzelce zakochane mogą spać spokojnie i cieszyć się miłością. Te wolne mogą wyglądać Amora. W pracy powodzenie.

Koziorożec

Na początku miesiąca możliwe spadki energii. Koniec miesiąca lepszy. W pracy wszystko się ułoży ale ważny będzie upór i dyscyplina. Miłość może zapukać do drzwi wolnych Koziorożców.

Wodnik

Po zeszło miesięcznej nudzie ani śladu. Wodniki odżyją. Możliwe jakieś intelektualne wyzwania. Uda się nauka i zakupy. Zdrowie nie powinno szwankować.

Ryby

Ryby będą czarować i marzyć. Niektóre marzenia przekują w plany. Zdrowie się poprawi. W miłości możliwe niespodzianki ale raczej miłe. Początek miesiąca gorszy ale jakoś Ryby to przeżyją.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 1933
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.