Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

6114 Kumczo 2017-11-30 3

Horoskop dla wibracji numerologicznych – grudzień 2017

01 Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...456 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...023 3.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź horoskop dla swojej wibracji numerologicznej w grudniu...


Dla wibracji 1

Praca: Niektóre jedynki mogą mieć przykre doświadczenia związane z pracą, czy to z przeszłości, czy obecnie może dziać się nie najlepiej. Dlatego będziecie w Grudniu pełni obaw, niepewności i lęków, co do przyszłości spraw zawodowych. Tęsknota za stabilizacją, jednak musicie zacząć działać i nie pogrążać się w tej bezsilności, pustce i oczekiwaniu na zmianę losu.

Finanse: W tej dziedzinie otrzymacie nagłe wiadomości, propozycje, wobec których nie powinniście zostać obojętni. To pozytywne propozycje, które mogą Was zadziwić, ale i zachęcić do zmiany postawy, zachęcić do działania. Bądźcie uważni i nie przegapcie czegoś, co może być zaczątkiem do zmian i polepszenia strony finansowej.

Uczucia: Jeżeli macie problemy ze zdrowiem to zwróćcie się do lekarza specjalisty, zamiast rozczulać się i rezygnować, że już nic nie pomoże. W sprawach uczuciowych w związkach możecie być bardziej sędzią, niż obrońcą. Będziecie oceniali, krytykowali i wymagali należnego Wam szacunku. Tu bardziej opieracie się na logice, prawie i wasza postawa może wydawać się chłodna i nieprzystępna. Karty ostrzegają przed zarozumialstwem, pouczaniem i krytykowaniem.

Zdrowie: Sprawy związane z układem oddechowym, płuca, żołądek - tu warto zadbać o dietę, układ nerwowy.

Rada od Archanioła Rafaela - Nawodnienie

Archanioł Rafael to lekarz zdrowia. Jedynkom doradza unikać substancji i pokarmów odwadniających takich jak: sól, alkohol, kofeina. Doradza spożywać dużo czystej wody w celu nawodnienia organizmu, aby utrzymać poziom doskonałej energii, zdrowia, apetytu.

 

Dla wibracji 2

Praca: Dwójeczki w Grudniu skupią się na swojej pracy. Będziecie przywiązywali wagę do perfekcji i porządku angażując się w to co wykonujecie. To może być troszeczkę mozolny wysiłek, który nie daje Wam rozwoju, a zmusza do wykonywania, gdyż jak narazie nie macie innej opcji, ani pomysłu na zmianę.

Finanse: To jeden z miesięcy, gdzie wszystkie wibracje poniosą straty finansowe, a to ze względu na okres świąteczny i noworoczny. Dlatego dwójeczki także czekają wydatki związane nie tylko ze Świętami, ale też związane ze zdrowiem, leczeniem i lekami. Poczujecie ubytek w portfelu i jakby takie niedostatek nie tylko materialny, ale i duchowy.

Uczucia: Więcej tu wyrachowania i przymusu, niż uczuć, kochane dwójeczki. Bardziej skupicie się w tym miesiącu na sprawach finansowych, materialnych, zarabianiu i gromadzeniu kapitału. To może być miesiąc wewnętrznych napięć, niepewność uczuć i uczucie uwięzienia i ograniczeń.

Zdrowie: Układ oddechowy, choroby tarczycy, zaburzenia przemiany materii.

Rada od Archanioła Rafaela - Dieta jest Istotna

Archanioł Rafael doradza odżywiać się zdrową żywnością, dobierać odpowiednie pożywienie, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i życiem. Czas na pozytywne zmiany w swoim jadłospisie, czas pozbyć się uzależnień i apetytu na niepożądane pokarmy. Zmieńcie swoje nawyki żywieniowe dwójeczki, pilnujcie swojej wagi, a zmienicie swoje życie na lepsze.

 

Dla wibracji 3

Praca: Niektóre trójeczki zechcą odejść z pracy. Przyczyną mogą być zwolnienia, likwidacja zakładu, bądź sami będziecie zmuszeni odejść z przyczyn od Was niezależnych, czy to zdrowotnych, ciąży, nowych poszukiwań. Grudzień będzie miesiącem odejścia od stabilnej sytuacji, ludzi, czy spraw, gdzie zdobędziecie się na odwagę i poczynicie pierwszy krok, bo ten czas odejścia będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem.Może to być tylko chwilowy wyjazd na okres świąteczny, urlop.

Finanse: Wydatki związane z dziećmi, a także z jakimiś nowymi inwestycjami, domem, prezentami. Trójeczki bywają hojne i w tym miesiącu również możecie wydać więcej niż zarabiacie, ze względu na nie przemyślane inwestycje, waszą rozrzutność i hurra optymistyczny sposób zachowania.

Uczucia: W uczuciach możecie jeszcze sporo nie wiedzieć o partnerze, sporo macie jeszcze do odkrycia jego zachowania i charakteru. To miesiąc walki o partnera i zachowanie trwałości związku. W konfliktowych sytuacjach konieczne są ustępstwa i znalezienie płaszczyzny porozumienia, gdyż może dojść do rozstania.

Zdrowie: Mogą pojawić się choroby o długotrwałym, lub chronicznym przebiegu, problemy skórne, choroby wieku dziecięcego, spadek odporności.

Rada od Archanioła Rafaela - Unikaj Alergenów

Wasz problem zdrowotny może wynikać z reakcji alergicznej. Dlatego zadbajcie o swoją dietę, zgłoście się do alergologa, aby wyeliminować pokarmy na które jesteście uczuleni, albo zanieczyszczone miejsca, lub substancje. Upewnijcie się co jest przyczyna Waszej alergii.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki w Grudniu mogą w sprawach pracy fantazjować i marzyć czy to o lepszej pracy, czy o zmianie na bardziej twórczą, korzystniejszą finansowo. Jednak to tylko wasze poddawanie się fantastycznym nastrojom, które nie urzeczywistniają tego co mieści się w waszych marzeniach sennych. Grudzień będzie pełen pomysłów, twórczej wyobraźni, poświęceniu się bez reszty jakiemuś celowi.

Finanse: W finansach czeka Was jakiś rachunek do zapłacenia za popełnione błędy w przeszłości. Tu kłaniają się sprawy urzędowe z którymi trzeba będzie się rozliczyć, naprawić popełnione błędy i pomyłki. To także wpływy z urzędów i dysponowanie tym co posiadamy, odpowiednio do standardu życia.

Uczucia: Udane życie rodzinne. Święta spędzone w miłym rodzinnym nastroju. Karta Gwiazdy należy do ochronnych, więc w sprawach uczuciowych dobre perspektywy na przyszłość i spełnienie zamiarów tak dla związków, jak i tych co dopiero się poznali, albo poznają. To będzie okres wzajemnego zaufania i harmonii, przezywany w zgodzie, przyjaźni z wiarą w szczęśliwą gwiazdę.

Zdrowie: Może wystąpić dysfunkcja zmysłów, czyli wzroku, słuchu, smaku, węchu. Zatrucia pokarmowe, dolegliwości nerek i pęcherza, dolegliwości reumatyczne.

Rada od Archanioła Rafaela - Wezwij na pomoc Archanioła Rafaela

Czwórki możecie poprosić Archanioła Rafaela w każdej ważnej dla Was sprawie. Wystarczy, że opiszecie swój problem i poprosicie Rafaela o pomoc w jego rozwiązaniu. Proście aż wasze modlitwy zostaną wysłuchane i podziękujcie za uzdrawiającą łaskę jaką Was obdarza.

 

Dla wibracji 5

Praca: Dla piątek Grudzień będzie okresem radości, optymizmu i impulsem do podjęcia realizacji planów i marzeń. Może się zrodzić nowy etap w karierze, uznanie, sukces, satysfakcja ze zmiany stanowiska. Zła passa nareszcie się przełamie i otworzą się dla piątek nowe możliwości i horyzonty. Okres życzliwości, dobrych przyjaciół, zadowolenia.

Finanse: Finansowo też piątkom zacznie się powodzić. Ktoś Was obdarzy prezentem, albo obdarzy pieniążkami, których się nie spodziewacie. Możliwe, że czekacie na te finanse i w tym miesiącu będziecie mile zaskoczeni i obdarowani. Okres udanych transakcji finansowych, zysków, nagród, prezentów, niespodzianek.

Uczucia: W sprawach uczuciowych niektóre piątki mogą mieć dylemat jaką drogę wybrać. Możecie mieć posmak zdrady i może Was ciągnąć do przekroczenia bramy i posmakować tego co jest poza tym co nieznane. Uważać na zdrady i trójkąty miłosne. Możecie mieć chęć odejścia ze związku, pracy, sytuacji, jednak strach może paraliżować zamiary przed zmianami.

Zdrowie: Mogą wystąpić bóle karku, bóle krzyża w odcinku lędźwiowo- krzyżowym, dolegliwości związane z krwią, ciśnieniem, sercem.

Rada od Archanioła Rafaela - Tak.

Rafael podpowiada, ze odpowiedź na Wasze pytanie brzmi tak. Wy sami już o tym wiecie słuchając głosu swojej intuicji. Otwórzcie się na mądrość płynąca z intuicji, a ona poprowadzi was ku szczęściu. Zaufajcie własnym uczuciom i własnemu barometrowi prawdy.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy będzie panowała miła atmosfera, jednak będziecie musieli zapanować nad swoimi emocjami i poddać się wpływom przełożonych, nauczyć się słuchać i być pokornymi. Łatwo Was zranić, jesteście nadwrażliwi na swoim punkcie i dlatego musicie uważać, aby zbyt nie brać do siebie to co inni mówią.

Finanse: W sprawach finansowych otrzymacie pozytywne wiadomości, informacje, które pozwolą Wam na polepszenie waszego stanu finansowego. Warunkiem tego będzie podjęcie szybkiej decyzji w celu wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu. Pojawienie się tych informacji zachęca do chwytania okazji, które maja szansę na realizację zamierzeń.

Uczucia: W związkach zapowiada się udane pożycie małżeńskie. Możecie tez skierować wasze uczucia na dzieci, wnuki, które będą waszym oczkiem w głowie i miłością serca. Dla szóstek bez pary pojawi się szansa na nową miłość. Karta Asa kielichów zapowiada także miłość do czegoś co lubicie robić, pasję, hobby, pracę twórczą. To także uczucie radości i wewnętrznej harmonii, spotkania rodzinne, uroczystości rodzinne, śluby.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy z zewnętrznymi narządami płciowymi tak u mężczyzn, jak i kobiet. Układ rozrodczy i wydalniczy.

Rada od Archanioła Rafaela - Ćwiczenia.

By cieszyć się dobrym zdrowiem szóstki wyjdźcie na zewnątrz i docencie świeże powietrze i słońce. Zadbajcie oswoją wagę, a odpowiednie ćwiczenia i ruch pomogą Wam zredukować stres, wzmocnią organizm i dodadzą energii.

 

Dla wibracji 7

Praca: Siódemki w Grudniu w pełni zaangażują się w realizację swoich zamierzeń i celów. Będziecie pracowici, zaradni, praktyczni. Zadbacie nie tylko o dobre wykonanie powierzonej Wam pracy, ale także postaracie się zadbać o dom, rodzinę, przyjazne święta. Wszystko zostanie jak to się mówi " zapięte na ostatni guzik", wszelkie prace, prezenty, dobrobyt.

Finanse: W tej dziedzinie także zapowiada się stabilnie. Dla tych co mają własną działalność miesiąc pomyślny, powodzenie w sprawach finansowych, udane transakcje, wpływy na konto. Dzięki uporowi i wytrwałości powoli dojdziecie do swoich celów i gotowi będziecie do końca walczyć i poświęcić się jakiejś idei. Zaskoczenie miłymi prezentami, wsparcie finansowe.

Uczucia: Spokój wewnętrzny. Dobre porozumienie się z partnerem i harmonia w związku. Poświęcenie się dla domu i rodziny. Takie powinowactwo dusz i wzajemne zaufanie. Dla singli jeszcze nie teraz pojawi się partner. Ten miesiąc jeszcze będziecie sami, co nie oznacza, ze samotni.

Zdrowie: Problemy z układem rozrodczym tak u kobiet, jak i u mężczyzn, a więc stany zapalne jajników, czy jąder. Problemy z płynami, krwią, problemy ze stopami. Uważać także na zaburzenia emocjonalne.

Rada od Archanioła Rafaela - Zwiększony poziom energii.

Poproście Archanioła Rafaela aby napełnił Was nieskończoną ilością uzdrawiającej energii. Zadbajcie o czystą pozytywną energię w domu, pracy, otoczeniu. Negatywne energie mają wpływ na stan Waszego zdrowia, więc postarajcie się o sprawdzenie u osób zajmujących się energiami, kto, lub co wysysa z Was siły witalne. Pozytywna energia pozwoli doda Wam energii do działania i podążania ścieżką, którą sobie wyznaczyliście.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy może się pojawić nie najlepsza atmosfera. Złe wieści, kłamstwa, manipulacje, fałszywe środowisko. To rodzaj pracy w której możecie czuć się uwięzieni i uzależnieni od kogoś, lub czegoś. Jednak karta Diabła jest też kartą materialną i tu mogą być pokusy, aby jak najwięcej zarobić, zakombinować na swoją korzyść. Dla tych co zajmują się sprawami ezoterycznymi karta oznacza pracę z energiami.

Finanse: W finansach pojawią się nowe możliwości pozwalające na realizację pragnień. To będzie przełamanie złej passy, uwolnienie się od trosk i niepowodzeń finansowych. Okres radości zadowolenia, życzliwych ludzi i przyjaciół. To także sprawianie radości, przyjemności i prezentów dzieciom i wnukom.

Uczucia: Uczuciowo będziecie w związkach trwali przy swoich racjach. Wszelkie trudności nie załamią Was, a zmuszą do stawiania oporu. To taka walka, która nie doprowadzi do ugodowych rozwiązań, a raczej trwania przy swoim, co nie pozwala ani ruszyć do przodu, ani się cofnąć. Tu nie zgodzicie się ani na ustępstwo, ani na rezygnację.

Zdrowie: W zdrowiu powracające choroby niedoleczone, stany zapalne, choroby serca, ciśnienie, zaburzenia przemiany materii.

Rada od Archanioła Rafaela - Druga opinia.

Archanioł Rafael wysłucha Waszych próśb i pokieruje do odpowiednich specjalistów w sprawie waszego, czy kogoś z rodziny zdrowia. Weźcie sprawy w swoje ręce i zasięgnijcie porady specjalistów, tak abyście uzyskali konkretną odpowiedź i opinię w sprawie zdrowia.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy Grudzień zapowiada się dla dziewiątek dosyć energicznie. Sporo spraw związanych z rozjazdami, dojazdami, delegacje, czas pracy spędzony poza miejscem zamieszkania. Nie będziecie zważali na opinię i zdanie innych, a w sposób odważny i ryzykowny podejmiecie się zadań, które macie do wykonania. Miesiąc pełen ruchu, wyjazdów i ryzykownych posunięć. Będziecie mieli swoje zdanie i nie ulegniecie wpływom innych.

Finanse: Dziewiątki jesteście osobami dobrze radzącymi sobie z przeciwnościami losu, a Wszechświat trzyma nad Wami pieczę i nie pozwoli abyście zostali bez grosza. W tym miesiącu pomimo sporych wydatków świątecznych, obdarowywania innych, poradzicie sobie w zupełności dobrze. Staniecie się posłuszni podporządkowując się tradycji i wierze.

Uczucia: Uczuciowo w związkach może być dwie silne osobowości powiązanych ze sobą wspólnotą interesów, przez co czujecie się wzajemnie sobie potrzebni. Będziecie zafascynowani partnerem, sporo tu będzie wzajemnej adoracji i czarowania się. Silny związek seksualny.

Zdrowie: Choroby dziedziczne jak cukrzyca, sprawy krążeniowe.Alergie skórne, dolegliwości układu kostnego, nieprawidłowa gęstość krwi.

Rada od Archanioła Rafaela - Więcej wiary.

Dziewiątki uwierzcie w siebie i swoje możliwości. Wiara i optymizm pomaga przyciągnąć pozytywną energię i zdarzenia tego co pragniecie. Nauczcie się systematycznie opanowywać stres i wyzbyć się niepotrzebnych obaw, trosk i lęków, które tylko pogarszają wasze położenie. Wsłuchajcie się w swój głos wewnętrzny, który wskaże Wam dalszą drogę.

 

Dla wibracji 11

Praca: Jedenastki czeka nowy etap, otworzą się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. Świadomie rozpoznacie swoje cele i zaczniecie działać z większą siłą, determinacją i optymizmem. Czas niepowodzeń i złej passy powoli zacznie odchodzić, a wkroczy pozytywna energia, która przyniesie radość, zadowolenie, czas życzliwych ludzi i przyjaciół, zmiany na lepsze.

Finanse: W sprawach finansowych spore straty i wydatki. To nie tylko wydatki na podstawowe artykuły związane z okresem świątecznym, ale wasze posunięcia mogą być nieprzemyślane. Możecie otrzymać zaskakujące wiadomości dotyczące spraw finansowych, gdzie trzeba będzie podjąć gwałtowne i pośpieszne rozstrzygnięcia. Mogą one dotyczyć zmian, wyjazdu, przeprowadzki, czegoś co się zadziej nagle i niespodziewanie. Może być nerwowo i burzliwie.

Uczucia: W związkach będziecie partnerem wymagającym pragnącym dominować i mieć władzę. Związek oparty na wyrachowaniu, chłodzie i kontrolowaniu. Wewnętrznie jesteście wrażliwi, ale macie trudności w okazywaniu uczuć. To niezbyt dobre rokowania dla związku.

Zdrowie: Choroby serca, układ oddechowy i nerwowy, układ rozrodczy i wydalniczy, zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu.

Rada od Archanioła Rafaela - Dowiedz się więcej.

Jedenastki nie bądźcie pasywni, a skonsultujcie się z kilkoma lekarzami dotyczącymi Waszego zdrowia czy kogoś innego. Posłuchajcie waszej intuicji i odczuć, to podszepty jaką drogę macie wybrać. Poszukajcie różnych dróg od lekarzy po uzdrowicieli, bądźcie otwarci na alternatywne metody leczenia.

 

Dla wibracji 22

Praca: Grudzień miesiącem nowych szans i możliwości. Zapowiada się owocna realizacja planów, spełnienie zawodowe i finansowe. Jeżeli pragnęliście zmian w pracy, to takie się urzeczywistnią, czy to w postaci awansu, zmiany stanowiska, zmiany pracy. Uwierzcie tylko w przychylność losu, bo to co pragniecie zacznie się realizować.

Finanse: W sprawach finansowych możecie być takimi marzycielami, troszeczkę w oderwaniu od realiów życia. Pragnienia Wasze nie pokrywają się z rzeczywistością, czyli, albo zbyt są wymagające, albo nie potraficie tych marzeń powiązać z działaniem, aby to stało się realne, tylko stoicie w miejscu marząc zamiast działać.

Uczucia: To mogą być związki w których zbyt wiele się nie dzieje i nie posuwa do przodu. Związki powierzchowne i niestałe, gdzie partner nie jest zdecydowany na stały związek. Niezdecydowanie i chwiejność, gdyż trudno zrezygnować ze swej wolności i niezależności.

Zdrowie: Dysfunkcja ścięgen, kontuzje, obniżona odporność organizmu.

Rada od Archanioła Rafaela - Myśl pozytywnie.

Zadbajcie o to aby Wasze słowa i myśli przesycone były pozytywnymi emocjami. Optymizm to najzdrowszy sposób na życie zmierzający do pozytywnego rozwiązania i podjęcia odpowiednich kroków.

 

Dla wibracji 33

Praca: Praca związana z wyjazdami, możliwe że zagraniczne, transportem, delegacje. Grudzień zapowiada się dosyć energiczny, pełen ruchów, aktywności, odważnych ryzykownych posunięć. Nudzić się nie będziecie pełni temperamentu i energii do czynu i działania.

Finanse: Zapowiada się sukces finansowy, stabilizacja i bezpieczeństwo materialne. W sprawach finansowych będziecie operatywni posiadając zmysł do interesów.

Uczucia: W uczuciach może coś kuleć. Do wnętrza zakradnie się niepokój, lęki i obawy o związek. Marzenia o romantycznej miłości, a przy tym kłamstwa i nie jasne sytuacje mogą doprowadzić do trudnych sytuacji w zwiazkach. Uważać na zdrady, zazdrość i przypadkowo poznane osoby.

Zdrowie: Alergie pokarmowe, ostry nieżyt żołądkowo - jelitowy, biegunki.

Rada od Archanioła Rafaele - Związek

Archanioł Rafael pomoże Wam rozwiązać problemy związane z partnerstwem i zdrowiem. To może być wpływ trzeciej osoby na bieżącą sytuację. Poproście Rafaela aby pomógł wyjaśnić nieporozumienia i utrzymać pełną miłości komunikację z innymi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...023 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Kumczo, odwiedzin: 6114
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.