Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4254 Nadine 2017-10-23 3

Słońce w znaku Skorpiona

Nadine
POLSKIFRANCUSKIWŁOSKI 
Karty Klasyczne Jasnowidzenie Numerologia
0048224 452 449 POLSKA I ZAGRANICA 4.99 zł brutto
708 788 284 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jesienny deszcz uwalniał od złych wspomnień, a mgła chroniła przed smutkami i przykrymi wydarzeniami.


23 października słońce znajdzie się w znaku skorpiona. Znaki na pograniczu mogą wywołać wątpliwości. W zależności od lat, należy sprawdzić za pomocą dostępnych narzędzi pozwalających zgodnie z godziną urodzenia ustalić znak zodiaku, zwłaszcza, jeśli data urodzenia może zawierać się na granicach jednego i drugiego znaku zodiaku. Skorpion to ósmy znak zodiaku. Kraje, których data powstania wiąże się ze znakiem skorpiona to Algieria, Maroko, Norwegia.

Skorpion to symbol śmierci i odrodzenia. W Egipcie mityczny król, który pierwszy zjednoczył imperium nosił imię Selek- Skorpion.

W krajach celtyckich pierwsza dekada skorpiona przypisywana była magicznym energiom wyjątkowo działającym na ludzi. W tym czasie narodzonym dzieciom przypisywano niezwykłe zdolności przewidywania przyszłości.  Panowało przekonanie, że sny z 1 na 2 listopad są radą, wskazówką zesłaną przez zmarłych dla żyjących.  Czas skorpiona sprzyjał powierzaniu tajemnic. Listopad sprzyjał różnego rodzaju wróżbom. W szczególności ostatnia dekada znaku skorpiona sprzyjała przepowiadaniu przyszłości wydarzeń związanych z życiem uczuciowym.

W listopadzie odprawiano magiczne rytuały. Należało napisać lub narysować na kartce rysunek symbolizujący złe wydarzenia, a następnie wystawić go na deszcz. Deszcz miał pomóc w uwolnieniu się od złych wspomnień.

W czasie skorpiona wierzono w pozytywną moc czerwonych granatów, jasnoniebieskich akwamarynów i czerwonych korali. Pesymistyczny nastrój miał poprawić zapach jaśminu, goździka czy wrzosu.

W Anglii i Irlandii osoba, która obawia się, że ktoś ma wobec niej złe zamiary lub osoba, którą trapią smutki udawała się samotnie w miejsce, gdzie gromadzą się mgły, które tworzyły barierę ochronną. Ta bariera czyniła ją odporną na wszelkie ataki i złe wydarzenia.

--------------------------------------------
www.wrozbyonline.pl - wróżby, astrologia


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Nadine
Nadine
708 788 284 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Nadine, odwiedzin: 4254
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.