Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
6715 Kumczo 2017-10-03 5

Horoskop dla wibracji numerologicznych – październik 2017

01 Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...456 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...023 3.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny tylko 0700

Sprawdź horoskop numerologiczny na swojej wibracji...


Dla wibracji 1

Praca: W pracy przeciążenie obowiązkami. Musicie uważać i nie brać zbyt dużo obowiązków na swoje barki, gdyż może to być ponad wasze siły. W tym miesiącu jedynki muszą mierzyć siły na zamiary, gdyż zbyt pochopne i brawurowe posunięcia, bez przygotowania, mogą się w was wypalić. Uważać na grupy, sekty głoszące ekstremalne poglądy, oraz brak wiary we własne siły.

Finanse: To miesiąc, gdzie nie będziecie skupiać się na sprawach finansowych, a raczej na pracy twórczej, na czymś co lubicie robić. Sprawy uczuciowe, intymne, miłość, wewnętrzna harmonia i poczucie radości i dobrej atmosfery będzie towarzyszyło jedynkom w październiku.

Uczucia: W związkach wzajemna bliskość, zaufanie, powinowactwo dusz. Dobre porozumienie z partnerem i harmonia w związku. Będziecie kierowali się intuicją, wyczuwali ludzi i sytuacje i postaracie się być pomocni, wyrozumiali, a czasami tajemniczy. Możecie być zaskoczeni swoim wewnętrznym uczuciem dobrobytu, spełnienia i czerpania z życia rozkoszy uczuciowej.

Zdrowie: Płyny w organizmie, układ rozrodczy i wydalniczy, zaburzenia hormonalne.

Kamień wspomagający: Cytryn

Kamień ten reguluje przemianę materii, pełni służbę przy kłopotach z wypróżnianiem, przy infekcjach nerek i pęcherza.

Korzystny przy leczeniu cukrzycy i depresji.

Pomocny do zdobywania ziemskich celów, udziela uczucia pewności i wiary w siebie. Jest kamieniem dobrobytu.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy dwójki poczują się w październiku jak zwycięzcy. Będziecie tryumfować, jakiś splot wydarzeń, uśmiech losu spowoduje, że będzie was rozpierała duma. Możecie dostać dobrą propozycję, pochwałę, a nawet wyjazd służbowy, z którego będziecie zadowoleni.

Finanse: Finansowo czeka dwójki zbiór plonów z pracy, a więc szykują się jakieś pieniążki na które już zbyt długo czekaliście. Dzięki wytrwałości i cierpliwości wasze dążenie do celu nareszcie zostanie docenione i otrzymacie dobrą zapłatę za wykonaną pracę.

Uczucia: W sprawach uczuciowych możecie być pełni lęków, obaw i niepewności co do partnera.Może ogarnąć was smutek, melancholia i potrzeba samotności. Pragnienie przeżycia romantycznej miłości, lub wielkiej przygody może zakończyć się rozczarowaniem. Będziecie walczyli ze swymi namiętnościami, pomiędzy tym co chcielibyście zrobić, a tym co czynicie.

Zdrowie: Dolegliwości przewodu pokarmowego, problemy dermatologiczne, Choroby dziedziczne przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Kamień wspomagający: Lapis Lazuli

Kamień lazurowy wspomaga czakrę gardła, rozpuszcza blokady, leczy zapalenia, nerwobóle, bóle głowy, kamień antydepresyjny. Przeciwdziała wysokiemu ciśnieniu krwi, leczy bezsenność. Jako kamień mądrości wnosi jasność w nasze myśli, uspokaja ducha i pozwala rozpoznać nasze zadania życiowe.

 

Dla wibracji 3

Praca: W pracy czeka trójki gotowość do walki i obrony własnego honoru. Będziecie działali wyraźnie i bez osłonek, nie licząc się z opinią otoczenia. Uważajcie na wasze gwałtowne i nieprzemyślane ruchy, gdyż w tym pędzie skutki waszych nagłych działań nie zawsze mogą okazać się dobre. Możliwe podróże służbowe, wyjazdy, praca w terenie.

Finanse: Finansowo czekają was jakieś niedoskonałości, straty, smutek. Możliwe że, to straty nie tyle dotyczyć będą konkretnie spraw pieniężnych, a więcej emocjonalnych, które was dręczą i nie dają spokoju od jakiegoś czasu.

Uczucia: W stałych związkach okres harmonii. Wzajemne obdarowywanie się miłością, ciepłem, świat widziany w słonecznych barwach. Planowanie dziecka. Dla nowo poznanych par realizacja życiowych planów, miły nastrój, okres radości i szczęścia.

Zdrowie: Mogą się pojawić choroby jamy ustnej i nosowej, afty, zapalenie błon śluzowych, pleśniawki.

Kamień wspomagający: Kwarc różowy

Wspomaga czakrę serca i samo serce. Pomaga odzyskać zaufanie do samego siebie, przynosi czułe łagodne i odprężające wibracje. Uwalnia od stresów, lęków i smutku. Przyciąga romantyczną miłość i życzliwość otoczenia. Uspokaja i łagodzi pracę serca, szczególnie pomagając przy problemach na tle nerwicowym.

 

Dla wibracji 4

Praca: W pracy czwórki czeka miły nastrój. Ktoś zechce zachęcić was do pracy twórczej w tak miły i serdeczny sposób, że przestaniecie się lękać przed nowym wyzwaniem. Nawet mozolna praca stanie się atrakcyjna. Dla czwórek zajmujących się sprawami ezoterycznymi rozwój i postęp, będziecie służyli pomocą, dobre wiadomości i rozmowy z młodymi ludźmi.

Finanse: Jeżeli zrobiliście coś na własne życzenie, to w tym miesiącu nie widać wybrnięcia z tych kłopotów, ani nagłej poprawy finansowej. Wszystko może się opóźniać, odwlekać, pojawi się taki stan zawieszenia, gdzie trzeba poczekać na lepszy czas. Nie inwestować, nie brać kredytów, przeczekać ten stan utknięcia.

Uczucia: To powinien być okres namiętności i seksu. Gwałtowne reakcje, oraz siła przyciągająca do siebie partnerów. Traktowanie partnera jako obiekt pożądania, pełnia oddania duszą i ciałem. U niektórych czwórek nastąpi odrodzenie uczuć, spełnienie i radość. Uważajcie jednak na różnorodność swoich reakcji, od euforii do depresji i sytuacji gdzie nie będziecie widzieli wyjścia i czuli się jak uwięzieni.

Zdrowie: Mogą pojawić się dolegliwości dermatologiczne, uważać tez na używki, choroby zwyrodnieniowe, cysty, narośla.

Kamień wspomagający: Opal

Kamień ten wzmacnia nasze właściwości i pomaga rozwijać się duchowo. Opal odżywia i witalizuje nasze ciało. Wyrównuje działanie obu półkul mózgowych, konfrontuje się z naszymi myślami, uczuciami czynami. Przywraca ostrość wzroku, uspokaja nerwy, poprawia jakość włosów i paznokci.

 

Dla wibracji 5

Praca: Piątki w tym miesiącu poczują taki postęp i rozwój, szczególnie w sprawach materialnych. Poczujecie taki dobrobyt i że nareszcie jest wam dobrze i możecie odetchnąć. W pracy dobre samopoczucie, zadowolenie, miła atmosfera, nawet może zdarzyć się więcej luzu i swobody.

Finanse: Jeżeli zamierzacie robić jakieś inwestycje, dokładnie rozważcie za i przeciw zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Karty zalecają nie robić nic pochopnie, a poważnie się zastanowić na ile was stać i czy dacie radę, żeby potem nie było rozczarowań.

Uczucia: Niektóre piątki swoje uczucia poświęcą w tym miesiącu dzieciom i wnukom. To wasze oczka w głowie, które zajmą wasze serca i czas jaki im poświęcicie. Wolne piątki czeka niespodzianka, a mianowicie pojawi się ktoś do flirtowania, romansu, przeżycia nowej przygody. Szczególnie w pracy mogą pojawić się energie do poznania kogoś nowego, gdzie coś zacznie pomiędzy wami iskrzyć.

Zdrowie: Zwrócić uwagę na układ hormonalny, tarczycę, choroby wrodzone układu krążenia, cysty, narośla, choroby zwyrodnieniowe kości.

Kamień wspomagający: Chryzopraz

Kamień ten jest wierny dla właściciela i w innych rekach może nie działać. Działa energetyzująco na zmęczone serce, kryguje choroby nerwów, wzmacnia mózg. Uspokaja, oddala lęki, oczyszcza z kompleksów.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy szóstki mogą przezywać kryzys. Wprawdzie pracować trzeba, ale wy poczujecie się uwięzieni, niezadowoleni i nie będziecie widzieli jak z tej sytuacji wybrnąć. Może to tylko wyolbrzymianie i wasze ograniczenia myślowe nie dadzą wam rozwiązania, a wyjście zawsze jakieś jest. Taki stan beznadziejności ogranie szóstki w październiku.

Finanse: Finansowo będzie dobrze i stabilnie. Zbiór plonów z waszej pracy, czyli co zasialiście to zbierzecie, a więc mogą wpaść dodatkowe pieniążki za dobre działania i dobrze wykonana pracę.

Uczucia: W uczuciach rozczarowanie, jeszcze będziecie nosili ból w sercu po nieudanych związkach. Trzeba wyrzucić negatywną energię, zranienia i wszystko co było niepomyślne, bo ciężko będzie otworzyć się na nowe uczucie. Uważajcie, aby nie dopadło was zwątpienie, niepewność, strach przed życiem i brak zaufania do ludzi.

Zdrowie: Zdrowotnie niedrożność dróg oddechowych, niedotlenienie organizmu, emocjonalność, bóle na tle emocjonalnym i nerwowym.

Kamień wspomagający: Sodalit

Kamień ten należy do kamieni duchowych, ale jest mocno powiązany materią co pozwala bardziej urzeczywistnić nasze cele. Szóstki jeżeli będziecie w złym humorze, wasz stan emocjonalny będzie szwankował to połóżcie ten kamień przed snem na poduszce, a rano wstaniecie pełni zadowolenia i beztroski. Pomaga też stare schematy myślenia zastąpić nowymi, co pomoże bardziej żyć w równowadze w naszej codziennej egzystencji.

 

Dla wibracji 7

Praca: To czas gdzie bardziej zajmiecie się światem duchowym. Niektóre siódemki poczują potrzebę wycofania się, konieczność odpoczynku, a nawet przejścia na emeryturę. Czas zadumy, zrewidowania swoich poglądów i przekonań, uznanie popełnionych błędów, poszukiwanie nowych dróg rozwoju.

Finanse: Zakończy się czas zastoju i niepowodzeń. Pokonacie przeszkody, przejdziecie o krok dalej, podejmiecie odpowiednie decyzje, aby w końcu odnieść zasłużony sukces w sprawach finansowych. To będzie miesiąc kalkulowania, logicznego myślenia i podejmowania rozsądnych decyzji.

Uczucia: Zajmiecie się bardziej sprawami pracy, twórczymi projektami i oceną wykonanego dzieła, niż uczuciami. Uczucia, miłość, będzie przetransformowana na sprawy istotne, a w związkach będzie was łączył wspólny cel i dzieło.

Zdrowie: Energi i sił witalnych nie powinno wam zabraknąć, jednak możliwość przeziębień, choroby zakaźne, dysfunkcja układu immunologicznego.

Kamień wspomagający: Malachit

Malachit pomoże wyciągnąć negatywne energie, niszczy bakterie, leczy reumatyzm, uspokaja nerwy i normalizuje pracę serca. Dla nerwowych siódemek uspokoi emocje, ułatwi koncentrację i pomoże w rozwoju duchowym.

 

Dla wibracji 8

Praca: Dla ósemek pewne sprawy odejdą do lamusa, powoli zaczną się rozstrzygać i będzie widać ich zakończenie. To co sprawiało wam sporo emocji i niezdecydowania w tym miesiącu zostanie pokonane i przejdziecie o krok dalej, aby uwieńczyć swój zasłużony sukces. Możliwe że zechcecie opuścić miejsce pracy i poszukiwać czegoś nowego, a może to czas na zasłużony odpoczynek.

Finanse: Odpowiednio do standardu życia. Możliwość załatwiania spraw urzędowych, sądowych, zdecydowanie się na podjęcie kroków prawnych czy to w sprawach emerytury, renty. Tu potrzeba będzie podsumowania, aby osiągnąć równowagę finansową i nie popełnić błędów. Jeżeli macie kredyty, długi, to uważać na uchylanie się i manipulowanie, bo nie da się tu nic zaoszczędzić.

Uczucia: W związkach będzie was łączył wspólny cel i dzieło. Skupieni będziecie na twórczych projektach, postępach i rozwoju czy to dla siebie samych, czy dla kogoś komu trzeba będzie pomóc nawet finansowo. Uważać na życie w trójkątach i skokach w bok, gdyż Diabeł może wam pokrzyżować plany i sprawiedliwość wystawi wam rachunek.

Zdrowie: Mogą być dolegliwości układu moczowego, nerek, powtarzające się stany zapalne chorób niedoleczonych. Zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej.

Kamień wspomagający: Czerwony Jaspis

Kamień ten chroni przed negatywnymi energiami i zapewnia równowagę elektrochemiczną w ciele. Wzmocni siłę woli, uwrażliwia, pomaga wszystkim cierpiącym z powodu poczucia winy. Wpływa na tworzenie się czerwonych ciałek krwi, wzmacnia słuch, węch, okolice szyi.

 

Dla wibracji 9

Praca: U dziewiątek energia będzie skierowana do wnętrza. Nie będziecie zbyt energiczni, a raczej wsłuchacie się w swoje wnętrze i posłuchacie swojego głosu. To taki czas zadumy, zrewidowania swoich poglądów i popełnionych błędów, poszukiwanie nowych dróg rozwoju. To także pomoc ze strony kogoś, kto istnieje w waszym otoczeniu i kogo do tej pory nie dostrzegaliście.

Finanse: Finansami roztropnie będziecie dysponowali, tak aby była równowaga. Trzeba będzie dostosować się do sytuacji i ilości dysponowanych pieniędzy. W niektórych sprawach trzeba będzie zachować powściągliwość, umiar i poczekać na lepszy czas do kupowania i sprawiania sobie przyjemności.

Uczucia: W sprawach uczuciowych niektóre dziewiątki mogą przeżyć namiętną przygodę, siła ognia i energii będzie was rozpierała. W stałych związkach namiętność również będzie przeważała, ale tez uważać na burzliwą atmosferę, pod wpływem której możecie obrazić partnera.

Zdrowie: Dolegliwości układu kostnego i zapalenie stawów, problemy z kończynami dolnymi, płyny w organizmie.

Kamień wspomagający: Tygrysie oko

Pomoże uspokoić i zharmonizować myśli, przyciągnie rzeczy i ludzi, którzy są istotni dla waszego rozwoju. Potęguje zdolności koncentracji i większą uwagę wobec otoczenia. Pomaga przy stanach lękowych, depresji, apatii, uczuciu zwątpienia, docenić obfitość i dostatek, które nas otacza.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko 0700
Kumczo
Kumczo
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...023 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Kumczo, odwiedzin: 6715
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.