Andrzejki2015
Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

W PROGRAMIE

Inessa

Inessa TAROT, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHA, PRZEWODNIK DUCHOWY Już czwarte pokolenie kobiet w mojej rodzinie jest obdarzone zdolnością wróżenia. Jako...

Zapraszamy 2015-11-29
na żywo godz. 19:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2015 rok - Byk

Horoskop na 2015 rok - Byk

Miłość: Dla Ciebie ten rok przyniesie wiele wydarzeń, które mogą wszystko zmienić. Poczujesz przypływ pozytywnej energii, zapragniesz działać, zerwać z przeszłością i pójść śmiało do przodu. Nie zawahasz się jeśli będziesz musiał/a zawalczyć o osobę, którą kochasz. Zrobisz to w uwodzicielski ale bardzo rozważny sposób. W tym roku niezwykle będziesz przyciągał/a płeć przeciwną. Posypie się dla Ciebie wiele zaproszeń na randki. Samotne osoby mają bardzo dużą szansę na spotkanie swojej drugiej połowy. Osoby w związkach zechcą wyjaśnić wszystkie nieporozumienia z przeszłości. Wskażą drogę do ustabilizowania związku swojemu partnerowi. Dużą rolę w tym roku będzie odgrywała sfera seksualna. Jeśli nie czujesz w niej zadowolenia z pewnością poznasz osobę z którą wejdziesz w płomienny romans. Druga połowa roku to czas decyzji, czy zostajesz w swoim obecnym związku i walczysz o niego dalej, czy też wchodzisz w nowy.
Praca: Dostaniesz propozycje wyjazdu będzie ona dla Ciebie szansą na polepszenie swojej pozycji zawodowej a także materialnej. Jednak ta decyzja będzie wymagała od Ciebie zmiany miejsca zamieszkania. W tym roku poczujesz się doceniony. Osoby prowadzące własną działalność powinny zadbać o reklamę i nie bać się podejmować decyzji. Wszystko leży w waszych rękach a sukces jest tuż obok. Będziesz dla siebie bardziej wymagający a także dla swoich współpracowników postawisz na siebie i dzięki temu twoja kariera nabierze pozytywnego rozpędu. Jednak musisz pamiętać, że wszystko ma swoją cenę. Decyzje, które podejmiesz w tym roku będą decydowały o kolejnych latach.
Finanse: W tym roku masz szansę na wzbogacenie się. Szczęście Ci sprzyja w grach losowych. Dokonasz kupna ziemi, domu, bądź zainwestujesz pieniądze, które dadzą Ci stabilizacje w kolejnych latach. Zainwestujesz też część swoich pieniędzy w fundacje pomagające potrzebującym. Nagle poczujesz potrzebę dzielenia się z innymi. Tym samym odkryjesz, że pieniądze wydawane z uśmiechem wracają do Ciebie bardzo szybko.
Zdrowie: Uważaj w tym roku jak się odżywiasz. Staraj się jeść posiłki regularnie inaczej mogą się pojawić w tym roku u Ciebie problemy żołądkowe. Druga połowa sprzyjać będzie dobremu zdrowiu a dawne dolegliwości odejdą w zapomnienie.
 


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o.