Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2017-05-01
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2017-05-01
na żywo godz. 22:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2017 rok - Byk

Horoskop na 2017 rok - Byk

MIŁOŚĆ: Samotne Byki będą miały przed sobą rok sprzyjający romansom. Jednak szansę na na znalezienie prawdziwej miłości będą miały dopiero w listopadzie. To czas, kiedy możecie stracić dla kogoś głowę a nawet zaręczyć się po krótkiej znajomości.

Byki w związkach odczują spokój i stabilizację. Jeżeli były konflikty lub nieporozumienia, to w nowym roku poczujecie spokój i odpuścicie sobie czepianie się o drobiazgi. Dzięki temu odżyją uczucia i chętnie będziecie godzić się w łóżku.

Jedynie te związki, które od dawna zmagały się z poważnymi problemami będą miały szansę na ostateczne zakończenie.

PRACA: W pracy Byki będą czuły się dobrze i poczują się częścią zespołu. Chętnie będą współpracowały i dzieliły się doświadczeniem. Dzięki temu pod koniec sierpnia możesz uniknąć nieprzyjemności z powodu popełnionego błędu lub ostrzejszej wymiany zdań z przełożonym.

Współpracownicy wstawią się za Toba i dzięki temu unikniesz poważnych konsekwencji.

W ostatnim kwartale roku będziesz Byku myślał o nowej pracy i nowych wyzwaniach. Zaczniesz wysyłać CV i bez żalu zmienisz pracodawcę. Również Byki szukające pracy w tym okresie nie będą miały problemu z ofertami i na pewno znajda coś dla siebie.

FINANSE: Na początku roku poczujesz nagły spadek gotówki. Nie przejmuj się tym, bo już od wiosny pieniądze same zaczną do Ciebie spływać szerokim strumieniem. Szybko zapomnisz o problemach z początku roku i możesz przez to stać się bardziej rozrzutny.

W październiku uważaj na wszystkie inwestycje, umowy i zobowiązana, które mogą mieć związek z twoimi finansami. To też kiepski czas na wzięcie kredytu, ponieważ szybko okaże się bardzo kosztowny.

ZDROWIE: Początek roku przywitasz senny, zmęczony i totalnie bez energii. Dopiero od marca poczujesz wzrost formy. Mimo to zadbaj w tym roku o zdrowie.

Pilnuj diety, rzuć złe nawyki np. papierosy i słuchaj zaleceń lekarzy. Jak zdarzy Ci się przeholować z jedzeniem i słodyczami, to potem postaraj się zachować umiar i dietę. Inaczej pod koniec roku możesz poczuć się źle i może nawet czekać Cię dłuższe leczenie.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.