Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd PiotrDacjuszGorski

Piotr Dacjusz Górski

Zapraszamy 2016-12-08
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Margaret

Margaret

Zapraszamy 2016-12-08
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2016 rok - Byk

Horoskop na 2016 rok - Byk

Miłość

Coś się kończy i coś się zaczyna. Nie warto trzymać się uczuciowej przeszłości, bo można niepostrzeżenie umrzeć wraz z nią. Serce nie znosi pustki i dla samotnych Byków ten rok może obfitować w okazje do licznych flirtów. Płomienny romans wypali się. Niepostrzeżenie pojawi się osoba, która powoli zamieszka w myślach i duszy samotnego dotąd Byka. W związkach czas dość spokojny. Postaraj się zadbać o relację z bliską osobą. Bądź kreatywny, troskliwy i ciepły. Miłość potrzebuje drobnych gestów, ciepłych słów i pielęgnacji.

Praca

To może być trudny rok pod względem wyzwań, zwłaszcza nadmiaru obowiązków i zobowiązań. Unikaj brania na Siebie odpowiedzialności za błędy innych, szczególnie szefów. Mogą wyjść na jaw jakieś ciemne sprawki i na Ciebie padnie podejrzenie, a nawet zarzut. Ot, przełożeni będą potrzebować "kozła ofiarnego" i rekompensaty za straty. Zawczasu uporządkuj wszystko i zadbaj, by nie dawać pretekstów. Będziesz też narażony na pretensje ze strony bliskich, że za dużo pracujesz. Postaraj się o ich zrozumienie, bo będziesz potrzebować ich wsparcia w tym roku zawodowym.

Finanse

Jeśli nie będziesz inwestować, zadbasz wyłącznie o najpilniejsze, podstawowe potrzeby, to rok okaże się stabilny. Gdybyś potrzebował wsparcia, to uzyskasz je wśród najbliższych. Może się też okazać, że nieplanowane wydatki będą dotyczyć pilnego remontu domu. Ogólnie jednak szczęście będzie Ci sprzyjać w finansach. Unikaj dyskusji z rodziną o wydatkach. Nie jest dobry czas na ekstra wakacje, remonty itp. inwestycje.

Zdrowie

Aby zachować dobrą kondycję, potrzebujesz więcej ruchu i to systematycznie. Skończ z używkami, a przynajmniej postaraj się je systematycznie ograniczać. Twój organizm wiele zniesie, ale gdy już odmówi współpracy z Twoją żelazną wolą, to na długo. Masz tendencję do chorób, które rozwijają się latami i nie dają wyraźnych objawów do czasu, aż pewnego dnia po prostu nie będziesz mógł wstać z łóżka. Zadbaj o Siebie i nie lekceważ nawet drobnych dolegliwości.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Group Sp. z o.o.