Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

WYBÓR EKSPERTA

INNE

KATEGORIE

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2014 rok - Byk

Horoskop na 2014 rok - Byk

Miłość

Byki powinny mieć oczy dookoła głowy, ponieważ na horyzoncie pojawia się możliwość poznania kogoś intrygującego, a ta znajomość może przerodzić się w mocniejsze uczucia. Byki powinny skupić się na empatycznym podejściu do partnerów, a nie jak to jest obecnie tylko na swoim działaniu.

 

Praca

Zmiana pracy u Byków pokazuje się niewcześnie niż w okresie późnej wiosny 2014 roku. Dzięki temu będziesz mógł zwiększyć swoje kompetencje i pokazać czego rzeczywiście jesteś w stanie dokonać. Zanim zdecydujesz się na zmiany, dokładnie zweryfikuj swojego pracodawcę.


Finanse

Finanse dla Byków karty pokazują na poziomie dobrym, pojawiają się zyski i inwestycje. Niezapowiedzianych strat na szczęście nie widać. Pod koniec roku pojawia się praca dorywcza, na której będzie można dodatkowo zarobić. Jeśli chcesz inwestować, koniecznie to skonsultuj.


Zdrowie

Dla Ciebie ten rok to istny wulkan energii, koniecznie zacznij uprawiać sport. Bądź bardziej otwarty do ludzi, a to doprowadzi do lepszego samopoczucia. Wszystko zależy tylko od Ciebie samego. W okresie zimowym uważaj na przeziębienia i migrenowe bóle głowy. Jeśli możesz to w okresie jesiennym zrób pełne badania.

 Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.