Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2015 rok - Wodnik

Horoskop na 2015 rok - Wodnik

Miłość: W tym roku poznasz osobę, która za wszelką cenę będzie Cie chciała zdobyć. Jednak będzie to robiła w dość natarczywy sposób a Ciebie zacznie to przerażać. Jednak pomimo swoich lęków wejdziesz w nowy związek. Chociaż od początku będziesz czuł/a, że sprawy między wami dzieją się za szybko. Partner działać będzie spontanicznie Ty zaś nie do końca będziesz czuła się pewna swoich uczuć. To doprowadzi do konfliktów między wami. Gwiazdy radzą byś nie postępował/a wbrew sobie. Nie da się uszczęśliwić nikogo na siłę. Pamiętaj, że to również dotyczy Ciebie. Latem możesz się spodziewać wyznań miłosnych od swojego przyjaciela, który od dawna Cię kocha.
Praca: W tym roku uda Ci się zdobyć prace o której wcześniej mogłeś/aś tylko pomarzyć. Zajmiesz stanowisko, które da Ci wiele możliwości ale także szans rozwoju. Jeśli marzysz o sukcesie politycznym gwiazdy będą Ci w tym sprzyjały. Osiągniesz wiele ale tylko Ty będziesz wiedział/a ile w to wszystko trzeba było włożyć pracy i wysiłku.
Finanse: W tym roku dostaniesz pozytywna odpowiedź od banku o udzielenie kredytu. Od dawna na to czekałaś/eś. Te pieniądze pozwolą Ci na kupno ziemi na której zaczniesz budować swój własny dom. Nie bój się gwiazdy są Tobie przychylne. Zaciągnięte zobowiązania z całą pewnością uda się Tobie spłacić bez większych problemów.
Zdrowie: Sport to zdrowie. Przekonasz się o tym w tym roku. Zaczniesz chodzić na siłownię dzięki temu poczujesz się o wiele silniejszy/a. Wzrośnie też dzięki temu Twoja atrakcyjność fizyczna.
 


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o.