Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2017-04-24
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2017-04-24
na żywo godz. 22:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2017 rok - Wodnik

Horoskop na 2017 rok - Wodnik

MIŁOŚĆ: Wodniki wolne poczują w wakacje, że żyje się raz i dadzą się ponieś namiętności. Romantyczne randki zakończone równie romantycznymi wieczorami dadzą wam wiele radości i zero wyrzutów sumienia. I dobrze, bo już na jesieni odczujesz spadek energii i to, co było w lato zapewni Ci dużo miłych wspomnień.

Wodniki w związkach czeka mała rewolucja. A niektóre nawet duża rewolucja. Od początku roku zaczniecie inaczej patrzeć na swojego partnera i oczekiwania wasze się zmienią. Ten stan będzie narastać aż do lipca. W lipcu i sierpniu albo podejmiecie decyzję o zakończeniu związku, albo postanowicie zupełnie go zmienić. Ustalicie nowe zasady i powiecie, czego oczekujecie od partnera.

PRACA: W pracy będzie was nosić. Dotychczasowe obowiązki zaczną was nudzić, poczujecie potrzebę zmiany i robienia czegoś zupełnie nowego.

Dlatego będziecie szukać pracy tak długo, aż znajdziecie taką, która da wam satysfakcję i przyjemność. Możecie pozwolić sobie na szukanie i zmiany aż do października. Do tego miesiąca będziecie się wspaniale prezentować na rozmowach i spokojnie pokonacie konkurencję.

W listopadzie zwolnicie tempo i raczej będziecie nastawione na wykonywanie tylko swoich zadań.

FINANSE: Do lipca na brak pieniędzy nie będziesz narzekać, wręcz odwrotnie poczujesz się wybrańcem fortuny.

Pieniądze same będą do Ciebie płynąć a Ty postanowisz troszkę ich powydawać.

Nowy wystrój mieszkania, dodatkowe szkolenia na to wszystko będziesz mieć środki. Od lipca zacznij troszkę oszczędzać, nie zabraknie ci pieniędzy, tylko podejdź bardziej racjonalnie do wydatków. Wydawanie łatwo wchodzi w nawyk a czasami jak sobie czegoś odmówisz to nic złego się nie stanie.

ZDROWIE: Czas zwolnić tempo i zadbać o siebie. Pomyśl o spacerach, relaksie, kontakcie z naturą. Jeżeli widzisz jakieś niepokojące objawy nie czekaj i idź do lekarza. Lepiej przeciw działać niż leczyć. W tym roku masz tendencje do chorób cywilizacyjnych związanych z pracą przy komputerze, siedzącym trybem życia, złą dietą i stresem.

Nie martw się, tylko pomyśl o kontakcie z naturą, szczególnie spacery po lesie będą dla Ciebie wskazane.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.