Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Mila

Mila

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Enid

Enid

Zapraszamy 2016-06-02
na żywo godz. 17:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2016 rok - Wodnik

Horoskop na 2016 rok - Wodnik

Miłość

Miesiące rozstrzygnięć i dość trudnych wyborów. Zapragniesz odciąć się przeszłości i uparcie dążyć do spełnienia marzeń. Nie spiesz się jednak, nie podejmuj pochopnych decyzji, nie porzucaj bliskich dla kaprysu, czy z wrodzonej przekory. Jesteś pod wpływem energetyki na tyle silnej, aby burzyć, ale nie dość silnej, aby budować. Postaraj się, aby w podejmowanych przez Ciebie decyzjach było jak najwięcej zdrowego rozsądku i jak najmniej egoizmu.

Praca

Świetny wręcz rok czeka Wodniki pracujące dla Siebie, na własny rachunek, w wolnych zawodach. U pozostałych Wodników jak bumerang wróci chęć zmiany, uwolnienia się z kieratu obowiązków i znalezienia własnej drogi. Nie dokonujcie zmiany dla zmiany, by po raz n-ty utknąć w takim samym kieracie, ale w innym miejscu. Jeśli powściągniecie przekorę i upór, a uruchomicie intuicję i zdrowy rozsądek, to późna wiosna przyniesie inspirację i szansę na zmianę zgodną z Waszymi potrzebami.

Finanse

Rok zaciskania pasa. Żadnych ekstrawagancji, szaleństwa, ekstra wydatków. Oszczędzaj i licz, a nie zabraknie Ci na to, czego potrzebujesz. Jesień da Ci szansę na polepszenie sytuacji finansowej. Jednak unikaj ryzyka i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Dobre inwestycje dla Ciebie to nieruchomości i audiofilstwo.

Zdrowie

Poważne ostrzeżenie dla używek oraz folgowania Sobie, przesady w każdej sferze. Jeśli zachowasz zdrowy rozsądek i umiar, to nie będzie powodów do zmartwień w tej dziedzinie życia. Możliwe, że ktoś z najbliższego otoczenia będzie potrzebował Twoje wsparcia, a nawet opieki. Może też zdarzyć się i tak, że Wodniki-sybaryci zostaną zmuszone do drakońskiej diety, porzucenia dotychczasowego wystawnego życia. Początkowy żal zamieni się pod koniec roku w ulgę i wytchnienie.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o.