Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

WYBÓR EKSPERTA

INNE

KATEGORIE

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2014 rok - Wodnik

Horoskop na 2014 rok - Wodnik

Miłość

Dla Wodników rok 2014 jest pokazany w karcie miłości i pozytywnych emocji. Dla osób poszukujących swoich partnerów bardzo dobrym czasem będzie okres wakacyjny, gdzie miłość będzie kwitła pełną parą. Karty także ostrzegają przed zbyt szybkimi relacjami, które nie zawsze spełnią nasze cele partnerskie.

 

Praca

Dla Wodników szykują się poważne ale i pozytywne zmiany, które będą objawiać się rotacjami w firmie, w której obecnie pracujecie. Karty pokazują, że wasza walka o miejsce pracy doprowadzi do zmiany stanowiska, a co za tym idzie większej pensji. Miejcie oczy szeroko otwarte.


Finanse

Finanse na rok 2014 pokazane są w karcie inwestycji i projektów długofalowych. Jeśli nachodzą Cię obawy lub nie masz pewności przed dokonaniem poprawnych decyzji, porozmawiaj z kimś, kto może Ci dobrze doradzić. Nie szukaj daleko, ponieważ ten ktoś jest bliżej niż myślisz.


Zdrowie

Badania profilaktyczne na wiosnę 2014 roku są dla Wodników priorytetem. Karty wskazują aby zwrócić szczególną uwagę na żołądek i dolne partie kręgosłupa. W okresie później zimy karty ostrzegają przed otarciami i możliwościami skręceń. Na okres wiosenny zacznijcie prowadzić zdrowy tryb życia, przede wszystkim wprowadzając więcej ruchu.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.