Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd PiotrDacjuszGorski

Piotr Dacjusz Górski

Zapraszamy 2016-12-08
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Margaret

Margaret

Zapraszamy 2016-12-08
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2016 rok - Koziorożec

Horoskop na 2016 rok - Koziorożec

Miłość

Miłe, ciepłe, rodzinne chwile będą Cię rozpieszczać w 2016 roku. Sentymentalne spotkania z dawno nie widzianymi, bliskim niegdyś osobami. Cudowne wakacje, weekendy z najbliższą Ci osobą. Narodziny dziecka. Od wiosny po zimę będziesz mieć w najbliższych solidne oparcie emocjonalne. Samotne Koziorożce dostaną szansę na połączenie się z wymarzoną, wytęsknioną osobą. Wykorzystajcie dobrze najbliższe dwanaście miesięcy sprzyjającej aury miłości.

Praca

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, rozwój kompetencji, może też znaczący awans. Może się zdarzyć i tak, że latem zapragniecie rzucić dotychczasowe miejsce pracy i całkowicie wszystko zmienić. Zastanówcie się wówczas, dlaczego tak się dzieje, co Was pcha do zmian i dopiero wówczas poszukajcie Swego miejsca. Kwitnąć będą interesy rodzinne.

Finanse

Budżet zostanie nadwątlony przez sprawy rodzinne: drobne remonty, edukacja dzieci, podróże. Jednak zaliczysz ten rok do udanych, ponieważ sprzyjać Ci będzie fortuna. Możliwe wygrane w grach losowych, nagrody, znaczące podwyżki oraz datki od rodziny, nie wyłączając spadku, darowizny na rzecz dzieci. Jako zodiakalny tegoroczny wyjątek możesz mieć sporo szczęścia w inwestycjach giełdowych.

Zdrowie

Żelazna kondycja, odporność i towarzysząca Ci aura miłości będą sprzyjać zdrowiu i świetnemu samopoczuciu. Będziesz tryskać humorem i ku zaskoczeniu wszystkich możesz stać się nawet duszą towarzystwa. Zatroszcz się Swoje stawy i endokrynologię. Nie odkładaj tego na wieczne później, mimo że czujesz się doskonale.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Group Sp. z o.o.