Andrzejki2015
Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

W PROGRAMIE

Inessa

Inessa TAROT, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHA, PRZEWODNIK DUCHOWY Już czwarte pokolenie kobiet w mojej rodzinie jest obdarzone zdolnością wróżenia. Jako...

Zapraszamy 2015-11-29
na żywo godz. 19:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2015 rok - Koziorożec

Horoskop na 2015 rok - Koziorożec

Miłość: W tym roku Twój związek zostanie wystawiony na próbę. Od Ciebie będzie zależało jak potoczy się dalej. Masz duże szanse na utrzymanie go jeśli podejmiesz odpowiednie decyzje. Zwrócisz większą uwagę na swojego partnera/kę. Nie poddawaj się nawet jeśli pojawią się nieporozumienia i wyrzuty. To rok, kiedy będziesz musiał/a włożyć dużo pracy nad związkiem ale z czasem uświadomisz sobie, że było warto. Osoby samotne przyciągną kogoś, kto się wami bardzo zainteresuje i będzie się chciał zbliżyć. Masz szansę w tym roku wyjść ze swojej samotności. Jednak warunkiem będzie otworzenie się na nowe uczucie.
Praca: Od dawna nie odczuwasz już satysfakcji ze swojej pracy. Brakować Ci będzie w tym roku sił i satysfakcji. Uważaj by się zbyt łatwo nie zniechęcać, bo możesz przez to wiele stracić. Dla osób bezrobotnych gwiazdy wskazują nową drogę. Zastanów się jaką chcesz mieć pracę i takiej poszukaj a wtedy wyjdziesz z obecnej sytuacji.
Finanse: Za bardzo jesteś przywiązany/a do materii. Ten rok nauczy Cię, że skupianie się tylko na tym, co posiadamy niewiele daje. Naucz się, że jeśli za wszelką cenę będziesz chciał/a zatrzymać pieniądze to je stracisz. Jeśli zaczniesz je wydawać z uśmiechem o wiele szybciej do Ciebie wrócą i to w podwójnej ilości.
Zdrowie: W tym roku gwiazdy pokazują, że dawno odkładany zabieg trzeba będzie zrobić. Jeśli się na niego zdecydujesz poczujesz się o wiele lepiej i będziesz miał/a więcej sił niż dotychczas.
 


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o.