Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

W PROGRAMIE

Jadwiga

Jadwiga Od czerwca prowadzę na żywo programy EZO w kliku stacjach telewizyjnych. Zapraszam do kontaktu Jednocześnie zapraszam do udziału w programach...

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Inessa

Inessa TAROT, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHA, PRZEWODNIK DUCHOWY Już czwarte pokolenie kobiet w mojej rodzinie jest obdarzone zdolnością wróżenia. Jako...

Zapraszamy 2015-11-29
na żywo godz. 19:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2015 rok - Strzelec

Horoskop na 2015 rok - Strzelec

Miłość: Zwróciłeś/aś kogoś uwagę. Będziesz w centrum jej/ jego zainteresowania. Bardzo będzie się starał/a zdobyć Twoje serce. Pomyśl czy warto otworzyć się na nowe uczucie. Gwiazdy wskazują, że zwrócisz uwagę na osobę, która tak bardzo o Ciebie zabiega. Otworzysz się na nią/niego i nie pożałujesz. Ta osoba rozpali w Tobie Twój wewnętrzny ogień. Zdecydujesz się na nowy związek a Twoje dawne niepowodzenia sercowe staną się dla Ciebie odległym wspomnieniem. Skupisz się na nowym i odnajdziesz swoją drugą połowę, która bardzo będzie się o Ciebie troszczyła. Ty dzięki tej osobie nabierzesz dużej pewności siebie.
Praca: Twoje Zycie zawodowe nabierze rozpędu. W tym roku zapowiada się rozwój a także za tym będzie szło dużo nauki ale gwiazdy wskazują, że będziesz z tego czerpał/a bardzo satysfakcję. Rzucisz się w wir pracy i dzięki temu osiągniesz sukces o którym od dawna tak bardzo marzyłeś/aś.
Finanse: Czeka Cię dosyć pracowity okres, ale jeśli dobrze go wykorzystasz, to możesz liczyć na uznanie, pozytywny rezultat działań, sukces, poprawę finansów czy awans. W tym roku będziesz budować dom. Masz szansę na otworzenie własnej firmy. Twój talent zapewni Ci satysfakcję finansową.
Zdrowie: W tym roku będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jednak nie zapominaj o badaniach kontrolnych.
 


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o.