Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_sd PiotrDacjuszGorski

Piotr Dacjusz Górski

Zapraszamy 2017-04-25
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Timur

Timur

Zapraszamy 2017-04-25
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2017 rok - Strzelec

Horoskop na 2017 rok - Strzelec

MIŁOŚĆ: Strzelce w stałych związkach poczują nudę i stagnacje. Codzienność okaże się męcząca i monotonna. Przez to mogą mieć ochotę na szukanie romantycznych uniesień poza domem. Niestety to nie będzie dobry pomysł, bo zdrada szybko wyjdzie na jaw a skutki jej będą bardzo dotkliwe. Może nawet dojść do rozpadu związku. Zakochani również odczują monotonność codzienności i zwykłe codzienne obowiązki spowodują, że dla siebie nie będą mieli za dużo czasu.

Wolne Strzelce będą narzekać, że nie mają okazji spotkać nikogo nowego. Jednak zastanówcie się, czemu tak się dzieje. Siedząc w domu przed telewizorem i nie wychodząc nigdzie nie będziecie mieli okazji nikogo spotkać.

PRACA: W pracy możecie poczuć potrzebę pokazania wszystkim na jak dużo was stać. Jednak zamiast brać na siebie dodatkowe zajęcia i siedzieć do późna po godzinach, lepiej dokładnie wykonaj to, co leży w twoim zakresie obowiązków.

Postaw na dokładność i precyzje wykonania swojej pracy. Jak inni będą prosić Cię o pomoc, to patrz uważnie, czy na tym nie ucierpi twoja praca. W lipcu może dojść do nieporozumień między tobą a przełożonym. Zamiast unosić się, porozmawiaj spokojnie i niech każdy przedstawi swój punkt widzenia.

Jeżeli ominie Cię awans nie przejmuj się, bo może się okazać, że tak naprawdę na tym zyskałeś.

FINANSE: W tym roku na swoje finanse będziesz patrzeć bardzo optymistycznie. Niestety przez to możesz wydać więcej niż powinieneś. Jeżeli nie będziesz szaleć na promocjach to pieniędzy zawsze Ci starczy a nawet odłożysz coś ekstra.

Jak będziesz podpisywać jakiekolwiek umowy, czytaj je bardzo dokładnie i dopytuj się o wszystko. Nie ufaj samym zapewnieniom doradcy, bo możesz podpisać coś, co okaże się dla Ciebie niekorzystne, dotyczy to nie tylko inwestowania ale i kredytów.

ZDROWIE: W tym roku zaczniesz bardziej o siebie dbać. Zwracaj dużą uwagę na tarczyce i cukier. O prawda będziesz miał skłonność Strzelcu do skrajności, więc nie stosuj głodówek ani nie przesadzaj z treningami. Do zdrowia podchodź rozsądnie i słuchaj zaleceń lekarza.

Jeżeli masz jakieś przewlekłe dolegliwości to w tym roku możesz je szczególnie mocno odczuć, mimo to nie decyduj się na cudowne kuracje, tylko dbaj o siebie i cierpliwie stosuj zalecenia lekarzy.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.