Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

WYBÓR EKSPERTA

INNE

KATEGORIE

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2014 rok - Strzelec

Horoskop na 2014 rok - Strzelec

Miłość

Dla Strzelców rok 2014 będzie emocjonalny i bardzo uczuciowy. Poprzez otwarte rozmowy ze swoim partnerem będziesz mógł zauważyć waszą bliskość i zaplanować najbliższą przyszłość. Ewidentnie dla Strzelców miłość jest bardzo ważna. Dla osób poszukujących miłości, karty pokazują zmiany dopiero pod koniec roku.


Praca

Dzięki pełnemu zaangażowaniu w rozpoczęty projekt, twoja praca będzie absorbująca a zarazem interesująca. Pamiętaj, że każdy twój ruch będzie wpływał na powodzenie całego przedsięwzięcia. Dasz radę ze wszystkim.


Finanse

Dobry czas na inwestycje, a zarazem udowodnienie sobie, że to co robisz ma sens i będzie przynosić zyski adekwatne do wcześniejszej inwestycji. Nie trać siły ani zapału, ale pamiętaj żebyś inwestował w te obszary, które przyniosą Ci dochód nawet w późniejszym okresie.


Zdrowie

Dla Strzelców bardzo ważny jest ruch na świeżym powietrzu, co pozytywnie wpłynie na wewnętrzne uspokojenie nagromadzonych emocji. Nie widać w 2014 roku żadnych działań negatywnych związanych ze zdrowiem. Pod koniec roku możesz wykonać badania profilaktyczne.Strona jest zarządzana przez firmę Sedecrem Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Sedecrem Sp. z o.o.