Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Mila

Mila

Zapraszamy 2016-06-01
na żywo godz. 18:00

Enid

Enid

Zapraszamy 2016-06-02
na żywo godz. 17:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2016 rok - Strzelec

Horoskop na 2016 rok - Strzelec

Miłość

Panie-Strzelce czeka dość emocjonujący rok. Namiętność będzie się przeplatać z przyjaźnią i nie będzie łatwo rozstrzygnąć, co się właściwie dzieje w Waszych relacjach i w jakim kierunku pragniecie podążać. W związkach z długoletnim stażem możliwe burzliwe chwile - niezależnie od pór dnia i roku. Panowie-Strzelce przejdą 2016 rok spokojniej. Samotni poznają kobietę Swoich marzeń, a związani - będą wytrwale pielęgnować relacje, doceniając to, że są.

Praca

Zmiany, zmiany, zmiany. Może się zdarzyć wszystko: od awansu po utratę stanowiska i konieczność przebranżowienia się. Najlepiej zawczasu przygotować się na to i zwyczajnie zachowywać stoicki spokój i otwarty umysł. Z perspektywy czasu zmiany te okażą się wręcz opatrznościowe i z rozrzewnieniem będzie wspominać wszelkie towarzyszące im okoliczności. Zanim to jednak nastąpi - będzie dość nerwowo.

Finanse

Zapamiętasz ten rok jako stagnację w tej dziedzinie. Możliwe też straty na skutek wcześniej podjętych błędnych decyzji zawodowych, finansowych, a nawet rodzinnych. Najlepiej będzie po prostu poszukać dodatkowego, dorywczego źródła dochodu. Uda się, jeśli tylko się postarasz. Wystrzegaj się w tej dziedzinie jak ognia podejmowania pochopnych decyzji pod wpływem kaprysów, emocji. Będą miały katastrofalne i długofalowe skutki.

Zdrowie

Rok nie będzie najłatwiejszy, obfitujący w niespodzianki i wyzwania. Gorsze samopoczucie i słabsza kondycja mogą ujawnić początki chronicznych chorób. Nie lekceważ żadnych, nawet najbłahszych objawów. Szczególną troską otocz stawy, zatoki oraz układ pokarmowy. Postaraj się w końcu wygospodarować czas na regularne ćwiczenia na świeżym powietrzu. Najwyższy czas, abyś zatroszczył się o Siebie, nie oglądając się na innych.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Sp. z o.o.