Dodaj do ulubionych Poleć Znajomemu

Rejestracja / Zapomniane hasło

 
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

Wróżbita Shanti

WrozbitaShanti Witaj, tu Wróż Shanti!Uwaga!!! w styczniu promocja na kontakt poprzez chat: 1.50zł, warto skorzystać, zapraszam!!Zapraszam na wieczory...

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2014 rok - Waga

Horoskop na 2014 rok - Waga

Miłość

Dla Wag bardzo dobry okres na pielęgnowanie miłości. Pokaż siebie takim jakim jesteś, daj z siebie wszystko, a zostaniesz pozytywnie nagrodzony. Rok spokojny, ale niestagnacyjny. Bardzo pomyślnie pójdą Wasze plany emocjonalne. Jeśli czasem coś nie udaje się za pierwszym razem, trzeba próbować do skutku.


Praca

Cały rok to czas dużej ilości pracy, trochę monotonnej, ale zarazem innowacyjnej i zaskakującej. Pamiętaj tylko żeby sobie to wszystko umieć zorganizować, tak by pracować, ale się bardzo nie napracować. Dla Wag w tym roku bardzo ważnym czynnikiem będzie pozytywne zaskoczenie biznesowe.


Finanse

Jeśli chodzi o Wagi i finanse karty nie pokazują żadnych przeciwności. Wszystkie ewentualne kredyty będzie można pomału pospłacać, natomiast nowe inwestycje powinny się zmieścić w budżecie codziennym.


Zdrowie

Uważaj na żołądek i ciśnienie. Jeśli wystąpią bóle głowy, więcej odpoczywaj. Jeśli masz możliwości to chodź na spacery i dużo się ruszaj na świeżym powietrzu. Ważne by po zimie organizm mógł rozciągnąć i rozgrzać mięśnie.wrozbyonline.pl należą do grupy Free-Pro Sp. z o.o.
Copyright 1998-2014 © Free-Pro Sp. z o.o.