Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd PiotrDacjuszGorski

Piotr Dacjusz Górski

Zapraszamy 2016-10-27
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Margaret

Margaret

Zapraszamy 2016-10-27
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2016 rok - Waga

Horoskop na 2016 rok - Waga

Miłość

Gwiazdy będą sprzyjały budowaniu trwałego szczęścia rodzinnego. Możliwe zaręczyny, ślub, wspólne mieszkanie, narodziny dziecka. Samotne Wagi otrzymają szansę na poznanie partnera, z którym zechcą spędzić resztę życia. Postaraj się wziąć sprawy w Swoje ręce i mądrze pokierować życiem uczuciowym i rodzinnym. Rozwaga i odpowiedzialność przyniosą pozytywne rozwiązania, ale uważajcie na egoizm, bo nagle możecie stracić kogoś bezpowrotnie.

Praca

Czas zbierania plonów z decyzji poprzednich lat. Stabilizacja i względny spokój zawodowy. Jeśli myślisz o zmianie kierunku zawodowego, pracy, to dobrze rozważ wszystkie za i przeciw i nie dokonuj zmiany, aby tylko coś zmienić. Energetyka nie będzie sprzyjać żadnym radykalnym decyzjom i ryzyku. Jeśli szukasz pracy, to wykaż się zdrowym rozsądkiem oraz obniż oczekiwania finansowe. Gdy zaczniesz już pracować, wówczas pokora zostanie wynagrodzona.

Finanse

To będzie rok satysfakcji, ale i nadwyrężania domowego budżetu. Postaraj się ograniczać wydatki. To nie jest rok na remonty, zakupy domów, mieszkań, czyli na inwestycje na lata. To jest rok dobry na dokształcanie się, weryfikację dotychczasowych doświadczeń i oszczędzanie. Nie poddawaj się naciskom rodzinnym w ww. dziedzinach.

Zdrowie

Ogólnie nie powinnaś narzekać na zasoby energetyczne własnego organizmu. Zdrowy rozsądek i zachowanie harmonii w każdej dziedzinie życia to najlepsze drogi do zachowania równowagi psychofizycznej. Zaplanuj czas tylko dla Siebie, aby raz na jakiś czas samotnie wyjechać na kilka dni nad morze i poprzyglądać się własnym myślom. Będziesz potrzebować więcej czasu dla Siebie, niż dotychczas.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2016 © Scenic Group Sp. z o.o.