Andrzejki2015
Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

W PROGRAMIE

Inessa

Inessa TAROT, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHA, PRZEWODNIK DUCHOWY Już czwarte pokolenie kobiet w mojej rodzinie jest obdarzone zdolnością wróżenia. Jako...

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 19:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2015 rok - Waga

Horoskop na 2015 rok - Waga

Miłość: W pierwszej połowie roku będziesz czuł/a się skrzywdzony przez swojego partnera. Od dawna czujesz się niezrozumiały/a. Twoja druga połowa wymaga od Ciebie byś się zachowywał/a tak jak ona tego od Ciebie oczekuje. Uważa, że zrobił/a dla Ciebie więcej a Ty jesteś niewdzięczna/y i go/jej nie rozumiesz. Chce byś to Ty zawsze była stroną, która ma się starać. Poczucie niezadowolenia popchnie Cię w ramiona kochanka/ki na jakiś czas poczujesz się lepiej ale musisz pamiętać o tym, że nie rozwiąże to żadnych Twoich problemów. W drugiej połowie roku podejmiesz decyzje o zakończeniu związku, który i tak od dawna Cie nie satysfakcjonuje. Poczujesz się wolny/a ale szczęśliwa, bo w końcu nikt nie będzie Cie przesadnie kontrolował i sprawdzał każdego twojego kroku.
Praca: W Twojej firmie trwa wyścig szczurów. Każdy chce byś najlepszy, nikt ze sobą nie jest szczery. Uważaj na nieczyste zagrania Twoich współpracowników. Ludzie są tam dla siebie nieszczerzy, każdy ma do każdego jakieś ukryte żale i pretensje. Nie znajdziesz tam przyjaciela. Praca będzie szła Ci ciężko. Wszystko będzie Ci się wydawało wielkim wysiłkiem ale mimo to utrzymasz posadę.
Finanse: Ten rok przyniesie Ci duże szczęści w sprawach finansowych. Podejmiesz kilka bardzo trafnych decyzji. Zainwestujesz pieniądze a one z czasem same będą się pomnażały. Twoje przemyślane wydatki okażą się dla Ciebie bardzo korzystne. W drugiej połowie roku będziesz mógł/a spełnić jakieś swoje marzenie.
Zdrowie: Od dawna masz problemy z sercem zwróć uwagę na styl życia jaki prowadzisz, czy nie za dużo w nim napiętych sytuacji. Pamiętaj, że zdrowie ma się tylko jedno. Jeśli od dawna czujesz się źle nie bój się pójść do lekarza i o siebie zadbać.
 


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Sp. z o.o.
Copyright 1998-2015 © Scenic Sp. z o.o.