Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.

PROFIL

Charlotte
zajęty / online

Charlotte

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 12280

Średnia ocen: 5
(69)
Ilość rozmów na chacie

(112)
Ilość rozmów przez email

(525)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(47)
Ilość rozmów przez 0700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Charlotte

POLSKIANGIELSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2017 rok, Talizmany, Horoskop Partnerski, Horoskop Anielski na 2017 rok, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Numerologia dla firm, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Charlotte

Witam Cię serdecznie na moim profilu!

Na wstępie...

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie z wielkim sercem i chęcią pomocy. Każdy jest dla mnie najważniejszy. Zawsze jestem wypoczęta i nigdy nie siadam do kart ze złą aurą. Na wiadomości odpowiadam najszybciej, jak potrafię. Nie myślę, nie sądzę, nie analizuję, ale po prostu czytam z kart i wszystko, co w nich widzę, przekazuję Tobie. Im bardziej otworzysz się na mnie i na Karty, tym chętniej będą one mówiły.

Proszę nie pytać o nowy telewizor, auto czy inne rzeczy materialne. Zazwyczaj można je nabyć pracując. Zapytaj mnie jak zdobyć lepszą pracę. Nie pytaj również o zemstę na koleżance lub kiedy dosięgnie kogoś kara za swoje uczynki. Kosmos sam wyrównuje energię i wszystko, co nam się przytrafia ma swój cel. Nic nie jest dobre ani złe. Czy w to wierzysz, czy nie. Nie wykonuję rytuałów miłosnych. Jest to zwyczajnie zmuszanie drugiego człowieka do 'miłości', która nigdy Miłością prawdziwą nie będzie i szybko się rozpadnie. Dlatego proszę mnie omijać, jeśli chcecie kogoś 'zaczarować'. Jestem tu nie dla zysku czy 'sławy'. Pomagam zrozumieć, widzieć i poczuć się wolnym. Pragnę rozwoju świadomości całej ludzkości, takie jest moje zadanie, również na tym portalu.

Pisząc do mnie wiadomość SMS wiedz, iż mam tylko 160 znaków na odpowiedz, dlatego jedno pytanie jest wystarczające. W mailu możesz zadać ich ile chcesz.

Zapraszam. Oto kilka słów o mnie.

Bez wątpienia Tarot może obudzić w nas nasze głęboko ukryte zdolności i otworzyć na zrozumienie samego siebie i uzyskania specyficznego wglądu w naturę rzeczy bliskiego Oświeceniu.

Jestem urodzoną Tarocistką i mistykiem. Absolwentką London School Of Astrology, od wielu lat profesjonalnie zajmującą się 'readingiem' z zakresu Tarota, Crowley Thoth Tarot, Tarota Archanielskiego Doreen Virtue, Run, Numerologii, Kart Archanielskich, Kart Archetypowych, Wahadełka oraz Kart Przeznaczenia.

Życie jest wielką tajemnicą, niemożliwą do odkrycia w naszym świecie. Ludzki umysł nie zawsze może rozwiązać problemy dnia codziennego poprzez suchą analizę i logiczne działania. Wtedy potrzebna jest podpowiedź od Nieznanego. Tam, gdzie podświadomość łączy się i przemawia do naszej świadomości, mają dostęp osoby takie jak ja, które poprzez rozwinięte zdolności i intuicję niosą pomoc drugiemu człowiekowi.

Praca z kartami jest jak terapia, ma na celu pomagać ludziom. Dlatego ktoś, kto ogranicza się do przepowiadania zdarzeń, które nawet mogą się potwierdzić, ale zostawia klienta samego z tymi informacjami, jest tylko wróżbitą. Praktykowanie Tarota to nie tylko odczytywanie znaczenia kart. To także narzędzie dla przeprowadzenia procesu zrozumienia, przepracowania problemów i ograniczeń danej osoby ukrytych w podświadomości, które mają wpływ na jej życie. Specjalista od Tarota na podstawie energii istniejących w danej chwili stwierdza, co człowiek powinien zrozumieć i przewartościować, aby uzyskać równowagę w danej sprawie, osiągnąć harmonię w zewnętrznym i wewnętrznym świecie, otrzymać to, o czym marzy. Podczas czytania kart mogę zasugerować, co spowodują energie pozostawione w stanie nierównowagi. W kontaktach z ludźmi proszącymi o pomoc zawsze wykazuje uważność i wrażliwość. Nie oceniam, nie straszę, i nie chce sugerować podjęcia konkretnych decyzji. Wszystko zależy od Ciebie! Nigdy nie przemawiam z pozycji wszechwiedzącego autorytetu, nie używam ezoterycznego słownictwa. Mówię jako Twoja przyjaciółka i ponoszę absolutną odpowiedzialność za to, co mówię. Subtelna sztuka uzdrawiania Tarotem czerpie siłę ze słów. Tak właśnie wygląda moja perspektywa pracy z kartami.

Jestem absolwentka London School Of Astrology, gdzie pod okiem uznanych Astrologów i Tarocistów (Frank Clifford i Sue Merlyn Farebrother) szlifowałam swój dar jasnowidzenia, który mam od zawsze. Czytanie kart to moja wielka pasja. Niesienie nadziei, to moja misja!

Od dziecka towarzyszą mi zjawiska „paranormalne”. Zawsze widziałam, słyszałam i wiedziałam. Tarot sam znajdował do mnie drogę, już wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Mam doskonały kontakt ze swoimi Opiekunami Duchowymi, którzy pozwalali mi się widzieć za czasów dziecięcej niewinności. Rozwój duchowy i pomoc innym są, jak wcześniej wspomniałam, moją misją. Zostałam do tego stworzona i świadomie podążam tą drogą. Posiadam szczególną urodzeniową Wibrację Anielską, czyli 27/ 9. Jako urodzony mistyk zawsze staram się zbliżyć innych do Boskości. Można powiedzieć, że jestem 'wróżką nowoczesną', interesuję się nauką, fizyką, terapią intuicyjną i nie wyznaję żadnej religii. Natomiast wierze we wszechobecną boskość i w ludzi, cala sobą.

Obecnie pracuję z Tarotem, Runami, Kartami Archanielskimi, Numerologią, Kartami Przemiany, Wahadełkiem oraz Kartami Archetypowymi. Na specjalne życzenie wykonuję Amulety i Talizmany. W przyszłości pragnę pracować jako terapeuta intuicyjny.

Jestem tu, aby pomagać innym, aby pomóc Tobie, a narzędzia, którymi się posługuję, pomagają mi to robić lepiej. Podczas sesji zawsze staram się ukazać główną przyczynę niepowodzeń i problemów pytającego. Właściwa droga, którą każdy powinien podążać, jest podstawą szczęścia i spełnienia na tym świecie. Pomogę Ci na nią wkroczyć. Dobry doradca to ktoś, kto nie tylko odpowie na Twoje pytanie, ale uleczy duszę i rozświetli najciemniejszą noc.

Zapraszam Cię do miejsca, gdzie jaśniej zobaczysz swoją przyszłość, rozwiejesz mgły przeszłości i posiądziesz spokój ducha.

Dziękuję za zaufanie.

Charlotte


OPINIE:

raidho
(2017-03-05 17:58:59) 5
basica
(2017-02-26 14:02:33) 5
5+++ za serce,prawde, sumienosc,za bardzo dokładną analize,polecam kazdemu pozdrawiając serdecznie,jeszcze wroce
Dorcia
(2017-02-24 21:51:58) 5
Nieoceniona , cierpliwa i bardzo bardzo dobra.
anndan
(2017-02-22 14:32:32) 5
Przemiła, bardzo pomocna i przede wszystkim bardzo kompetentna osoba. Z całego serca polecam.
kruszyna2
(2017-02-14 11:19:56) 5
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wspaniała osoba, nie koloryzuje, a pisze prawdę. Polecam serdecznie:)
deep_blue
(2017-02-06 23:07:53) 5
dziękuje Pani za wsparcie i zaangażowanie
deep_blue
(2017-02-02 23:50:29) 5
dziękuję i pozdrawiam :)
Dorcia
(2017-02-02 23:16:47) 5
Pani jest niesamowita

Grafik:

Poniedziałek:
zawsze kiedy jestem online
Wtorek:
zawsze kiedy jestem online
Środa:
zawsze kiedy jestem online
Czwartek:
zawsze kiedy jestem online
Piątek:
zawsze kiedy jestem online
Sobota:
zawsze kiedy jestem online
Niedziela:
zawsze kiedy jestem onlineStrona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.