Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

PROFIL

WrozkaAnnaBell
offline

Wróżka Anna Bell

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 91729

Średnia ocen: 4.7
(2406)
Ilość rozmów na chacie

(272)
Ilość rozmów przez email

(16019)
Ilość rozmów przez smschat

(260)
Ilość rozmów przez telefon

(2175)
Ilość rozmów przez 0700

(20)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

Wróżka Anna Bell

POLSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Sennik, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Horoskop biznesowy na 2017 rok, Horoskop Partnerski, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy biznesowy, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Wróżka Anna Bell

Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne) zapraszam na nowe promocje 2017 roku, przed wszystkim premiować będę nowe rozkłady o miłości i pracy. 

KWIECIEŃ- Mail promocja rozkład CZY WYGRAM Z BANKIEM -  Cena Maila koszt 25 zł. Promocja trwa do konca miesiąca. 

Zapytaj w sms o KARTĘ DNIA.

 

Kochani wyjątkowa wróżba tylko dla Was - Droga według kart Tarota. Jeśli nie wiesz jaki jest Twój następny krok  i co on Ci da, napisz do mnie.

Ślij sms WRO.827 Droga.imie i data ur.

Nie jesteś pewna czy dojdzie do spotkania, chcesz znać jego nastawienie przed randką, jego emocje podczas randki i chcesz wiedzieć jak on ją podsumował na chłodno po randce?

Ślij sms WRO.827 Randka. Wasze imiona i daty ur.( datę urodzenia jeśli znasz)

Spotykasz się już z nim a nie wiesz czy to jest miłość, czy będzie parą?

Ślij sms WRO.827 Para. Twoje imie i date ur i jego imie (datę ur jeśli znasz)

Długo już jesteś sam/a, nie wiesz czy znajdziesz miłość w tym roku, a jak go poznasz, albo masz już kogoś na oku, nie wiesz co zrobić by znajomość przetrwała, by go zainteresować sobą?

Ślij sms WRO.827 Miłość. swoje imie i date ur ( jeśli tylko pytasz o miłość to w treści smsa wpisz pytanie czy znajdę miłość? )

Witam serdecznie, Wróżka Anne, ezoteryką zajmuję się od wielu lat. Jako nastolatka używałam Kart Klasycznych, potem przyszedł czas na astrologie, numerologie i feng shui...Gdy nadeszła pora sięgnęłam po Karty Tarota,  Karty Anielskie i Karty Runiczne.
 

Tarot to wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwala ujrzeć istotę problemu, ale także wskazuje na możliwe rozwiązania i ich konsekwencje, pomaga podjąć decyzję w chwili wahania. Specjalizuję się w doradzaniu w dziedzinach: miłość, rodzina, zdrowie, przyjaźń, pieniądze, kariera zawodowa i rozwój duchowy.
 

Od lat pomagam bardzo wielu ludziom, także tym najbliższym w odnalezieniu właściwej ścieżki, drogi zmierzającej ku spełnieniu. Moi najbliżsi wiedzą, że mogą zwrócić się do mnie, nawet z tym najmniejszym problemem. Moje karty najpierw ogólnie zarysują Twoją sytuację, bądź sprawę o którą pytasz, Twój stan psychiczny, ale potem Ja zadam Ci pytanie, czego oczekujesz?:

  • po tej miłości, partnerstwie, przyjaźni, relacji rodzinnej,
  • po tej pracy, karierze zawodowej, sytuacji finansowej,
  • po Twoim zdrowiu, stanie emocjonalnym,
  • lub zwyczajnie po przyszłości.

Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi, moje karty Ci doradzą, wskażą co należy zrobić, by osiągnąć swój cel, zamiar, powiedzą, co należy rozważyć przed podjęciem decyzji, jakie są aspekty, negatywne czynniki, które ograniczają osiągniecie przez Ciebie celu, a jakie są obok Ciebie czynniki pozytywne sprzyjające sprawie o którą pytasz a potem zasugerują Ci jak mogą się potoczyć sprawy, jaki będzie przewidywany wynik działań, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, rad danych Ci przez moje karty, bądź jak potoczą się sprawy, jeśli nie zrobisz nic, po za czekaniem na to, co dalej przyniesie los. Często czujemy się zagubieni, a współczesny świat jest dla nas niesamowicie hałaśliwy, ze wszystkich stron atakują nas negatywne emocje, czujemy rozdrażnienie, zagrożenie, boimy się o naszą przyszłość, nie potrafimy znaleźć wyjścia z zawiłej sytuacji a Ja tu po drugiej stronie lustra jestem po to, by pomóc Ci odkryć Twoją przyszłość, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia.

Jestem po to, żeby Ci pomóc, jestem Twoim doradcą i przyjacielem.
Zaufali mi inni, zaufaj mi i Ty. Pomogę Ci wprowadzić zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym.


Pamiętaj:) Tarot ani inne karty nie są wyrocznią, przedstawiają prognozę, możliwy wynik zdarzeń. Mamy wpływ na nasze życie a znając wcześniej możliwą prognozę wydarzeń możemy temu zapobiec albo podążać tą drogą. Tarot mówi o tym, jak człowiek realizuje się w sferze materialnej i duchowej, mówi o człowieku, jego charakterze, usposobieniu i zdolnościach.
Odpowiadam na pytania dotyczące wszystkich sfer  życia, zajmuje się obszernie sztuką feng shui czyli aranżacją przestrzeni w celu poprawy jakości życia, znalezieniu miłości, posiadaniu dzieci czy pieniędzy. Posiadam szeroką wiedzę o prawie przyciągania.


Proszę w pytaniu do mnie napiszcie swoje imię i datę ur, jeśli pytasz o drugą osobę, podaj też jej imię i jeśli znasz datę urodzenia.

Ważne!
Nie biorę odpowiedzialności za Twoje działanie po usłyszeniu lub przeczytaniu wróżby.
Uwaga! Chcesz rozmawiać na czasie, mniej niż 5 minut nie odbieram. 


OPINIE:

agasar74
(2017-04-14 22:17:11) 5
Precyzja i szczerość. Dziękuję i napewno wrócę. Polecam !!!!
kruszynka1976
(2017-04-04 16:40:54) 5
Boska jak zawsze, tyle informacji w pigułce:)
klient_fb_dd64a
(2017-02-24 10:14:25) 5
Polecam gorąco.
klient_fb_570bf
(2017-01-15 18:21:54) 5
Pani Ania to wyjątkowa przyjaciółka na tym portalu. Znosi nasze wszystkie humory. Do tego przynajmniej w moim przypadku, sprawdza się to co mówi. Pani Aniu, przed Sylwestrem miałam przeczucie, że coś będzie nie tak po Sylwestrze. Pani potwierdziła. A siłą rzeczy wyszedł problem przeze mnie z prezentem. Dziękuję za Pani wsparcie i za cierpliwość. I co ważne dla klientów - sprawdzalność.
marzyciel92
(2016-12-23 21:48:54) 5
Niesamowita, bardzo skuteczna i trafna! Polecam!
scarlett
(2016-12-23 19:49:58) 5
Pani Anna to niesamowita osoba. Ciepła, podchodząca do tematu bardzo skrupulatnie, udzieliła mi mega wsparcia w trudnych chwilach i wspomogła dobrą radą - za co niezmiernie dziękuję - ponieważ odmieniło to moje życie. W przeciągu pół roku wszystko się potwierdziło! Dzięki temu wiem, że bardzo dużo zależy od nas, tarot pokazuje możliwości, a los pozostaje w naszych rękach. Pozdrawiam serdecznie.
sylwiaa82
(2016-12-18 19:02:01) 5
Bardzo mila osoba i bardzo wyczerpujacych informacji udziela Polecam!!wszystkim
kb40
(2016-12-07 21:33:32) 5
Nieomylna!!! Sprawdziło się jak zawsze zresztą. :):)

Grafik:

Poniedziałek:
jestem od 10 do 24
Wtorek:
jestem od 10 do 24
Środa:
jestem od 10 do 24
Czwartek:
jestem od 10d0 24
Piątek:
jestem od 10 do 24
Sobota:
19.10 nie pracuje
Niedziela:
26 maja jestem od 16:)Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.