Napis

WIECZÓR
WRÓŻB ANDRZEJKOWYCH

W ten szczególny wieczór zapraszamy do wspólnej zabawy oraz do rozwiązywania Waszych dylematów życiowych.

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.

Życzymy spełnienia wróżb!
Andrzejki 2009

Horoskop Andrzejkowy:

Horoskop Andrzejkowy dla każdego znaku zodiaku, na podstawie kart anielskich dr Doreen Virtue opracowała Wróżka Elizabeth

Baran
Aniołowie zalecają ci, abyś pozwolił odejść przeszłości, ponieważ jarzmo przeszłości znużyło cię dostatecznie. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swych ramion . Powinieneś zatrzymać tylko miłość i to czego się nauczyłeś,  a całą resztę  przeszłości pozostaw za sobą , bo to co się już wydarzyło nie jest Ci potrzebne , to już minęło.  Aniołowie dopilnują , aby miłość była przy Tobie na zawsze, więc poproś je o wsparcie.

Byk
Twoje wewnętrzne dziecko potrzebuje miłości.  Bardzo kochasz dzieci i wiesz, że one potrafią się odwzajemniać. Wszystkie dzieci potrzebują miłości, uczuć i uwagi,  ale  twoje wewnętrzne dziecko najbardziej .  Aniołowie pomogą Ci oczyścić i otworzyć twoje serce, a także zachęcić Cię do poświęcania więcej czasu i energii dzieciom, które cię potrzebują.  Poproś swoje Anioły o pomoc,  w przyjściu dziecka do twojego życia. Bezwarunkowa miłość jest przy tobie.

Bliźnięta
Aniołowie pomogą ci zrozumieć i uzdrowić sytuację związaną z rodziną. One otoczą ciebie i twoją rodzinę błękitnym światłem, które sprowadzi znów miłość do waszych serc.  Przyjmiesz ten dar od nich  i poczujesz jak wypełnia cię spokój. Samotnym Bliźniętom Anioły pomogą odnaleźć drogę do miłości. Zwróć się do nich z prośbą o miłość.

Rak
Głębokie, błękitne morze przemówi za sprawą aniołów  do twej duszy,  przynosząc ci  uzdrowienie i ukojenie.  Aniołowie odprowadzą z twojego  serca  ból i zamartwianie się na zapas. Wystarczy,  że wyobrazisz sobie jak zanurzasz się,  w jego uzdrawiającym łonie a natychmiast poczujesz miłość wpływającą do twojego serca. Zakochanie się jest tuż, tuż...

Lew
Twoje modlitwy zostaną wysłuchane , jeśli zaufasz w moc niebiańskiej ochrony i nieskończoną mądrość. To co teraz wydaje ci się problemem, w rzeczywistości okaże się,  częścią odpowiedzi na twoje pytania . Wkrótce wszystko się wyjaśni i zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji. Dzięki aniołom okaże się, że masz szczęście w nieszczęściu . To one są twoim parasolem ochronnym, więc podziękuj im modlitwą.

Panna
Bądź ze sobą szczera, spójrz w głąb swojego serca a dowiesz się jaka jest naprawdę sytuacja.  Bezpiecznie możesz przyjąć prawdę a aniołowie wesprą cię i poprowadzą przez niezbędne zmiany.  Możesz na nich liczyć , otoczą cię opieką dodając siły i odwagi do przyjęcia szczęścia i miłości. Jeśli skupisz swoją uwagę na pragnieniach, to one przybędą do ciebie na skrzydłach aniołów.

  Waga
Masz przewodnictwo godne zaufania. W odpowiedzi na twoje modlitwy,  otrzymasz wspaniały pomysł na miłość . Nie bój się go zrealizować, aniołowie będą przy twoim boku , przez cały czas. Możesz im całkowicie zaufać, poczuj się bezpiecznie  wiedząc, że w każdej chwili możesz liczyć na ich pomoc. Proś  swoje anioły o wsparcie,  i przyjmuj  je zawsze tam, gdzie będzie ci potrzebne.

Skorpion
Aniołowie zapewniają cię, że zadbały już o wszystko co związane jest z uczuciami. Proszą cię o  wyciszenie swojego umysłu i posłuchanie ich zapewnień, iż popchną  miłość,  swoimi skrzydłami  w twoim kierunku. Tylko od ciebie będzie zależało, czy zatrzymasz ją na zawsze , czy też pozwolisz jej odejść. Zachowaj spokój i otwartość, a twój umysł usłyszy wyraźnie anielskie rady.

Strzelec
Masz teraz okazję do przebaczenia.  Aniołowie przyniosą ci okazję do uzdrowienia sytuacji, do rozwoju oraz porzucenia dawnych i negatywnych schematów.  Pomogą ci skupić się,  na wewnętrznym boskim świetle i na szczerej  prawdziwej miłości. Pozwolą ci uwolnić się od myśli i  uczuć,  nie pozwalających ci, do tej pory przebaczyć. Anioły wyniosą cię teraz, na wyższy poziom miłości i zrównoważą sferę twojego ducha. Podziwiają cię za postępy i ofiarują dalszą ochronę.

Koziorożec
Twoja czakra serca,  jest  już teraz całkowicie otwarta,  na przyjęcie radości i miłości.  Teraz właśnie Anioły zadbają o twoje szczęście i miłość. Miłość jest najważniejsza i ty bardzo dobrze  już o tym wiesz. Aniołowie dadzą ci bezpieczeństwo, otwierając twoje serce na oścież. Teraz będziesz kochać i poczujesz się kochany, w każdym momencie będziesz czuł opiekę swoich aniołów. Pozwól sobie na spontaniczną celebrację miłości.

Wodnik
Twoje marzenia mogą,  właśnie teraz  spełnić się,  jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To czego pragniesz , za sprawą twoich aniołów , pojawić się może  już wkrótce.  Masz możliwość napisania własnego scenariusza,  zgodnego z twoimi ukrytymi pragnieniami i masz możliwość otrzymania tego, czego oczekujesz.  Będziesz  przez cały czas,  czuł obecność swoich aniołów i miłości.  Podziękuj im za wspaniałą opiekę.

Ryby
Niebiosa zsyłają ci różne znaki, na twojej drodze zostawiają monety, pióra lub inne rzeczy. To powinno ci przypominać, że Anioły cię kochają i że nigdy nie jesteś sama. Często zdarza się,  iż płyniesz w dwóch kierunkach na raz,  twoje anioły postarają się teraz, abyś popłynęła we właściwym kierunku.  Będzie to kierunek spokojnej i pięknej miłości. Pamiętaj o równowadze, nie możesz tylko dawać,  musisz również przyjmować, jest to koniecznie potrzebne do utrzymania równowagi we wszechświecie.