Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140.
REKLAMA
Maksymalna wy­sokość i okres pier­wszej po­życzki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wni­oskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przy­kład dla pier­wszej po­życzki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy za­łożeniach: całkowita kwota po­życzki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt po­życzki 0 zł; umowa na 30 dni. Stan na 7.11..2016. Przy­znanie po­życzki za­leży od wyniku oceny zdolności kredytowej wni­oskodawcy. Po­życzkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.
Advertisement

ARTYKUŁ

5747 Wróżka Patrycja 2013-05-21 82

Kolory świec dla poszczególnych znaków zodiaku

Karty Lenormand Karty Cygańskie Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Przyjaźń
Promocja
708 488 247 2.58 zł brutto Bezpośredni numer
teraz niedostępny

Każdy poszczególny znak zodiaku ma przypisany do siebie konkretny kolor świecy, którą może wykorzystywać w danej sprawie, intencji.:))
Kiedy działanie świecy intencyjnej bądź rytualnej chcemy wzmocnić naszą osobistą energią, kolejną świecę powinniśmy obok postawić świecę odpowiednią dla naszego znaku zodiaku.


I tak:

 
Do grupy znaków ognistych zaliczają się Baran, Lew i Strzelec. Chcą one oddziaływać na świat zewnętrzny i zarządzać. Są śmiałe i zdecydowane. Pod tymi znakami rodzą się ludzie czynu, którzy nie zajmują się teoretycznym rozważaniem i nie roztkliwiają się, lecz przystępują bezpośrednio do pracy i starają się ją wykonać jak najszybciej. Znaki te mają rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Kolorem świecy korzystnym dla znaków ognistych jest czerwony.
Do grupy znaków wodnych należą Rak, Skorpion i Ryby. Cechy tych znaków to uczuciowość, wrażliwość, subtelność, dobra pamięć oraz praktyczność. Postępują pod wpływem uczuć. Cenią związki rodzinne, ognisko domowe. Cechy to obowiązkowość, ambicja oraz dobra pamięć. Niepohamowany pęd do zgłębiania tajemnic prowadzi do wielkiej ciekawości i wynalazczości. Są tolerancyjne, umieją przystosować się do okoliczności. Mają bogatą wyobraźnię. Potrafią poświęcać się dla interesów zarówno swoich jak i cudzych. Kolorem świecy korzystnym dla znaków wodnych jest zielony.
Do grupy znaków ziemnych należą Byk, Panna i Koziorożec. Cechy tych znaków to praktyczność, chęć realizacji konkretnych celów, dążenie do stworzenia trwałych podstaw egzystencji. Pragnienie posiadania wspiera wytrwałość, cierpliwość, mądrość i ostrożność. Osoby te są ostrożne, przezorne, krytyczne i dokładne. Osoby te są praktyczne, gospodarne, wytrwałe oraz posiadają talent organizacyjny. Kolorem świecy korzystnym dla znaków ziemnych jest pomarańczowy.
Do grupy znaków powietrznych zaliczają się Bliźnięta, Waga i Wodnik. Ludzie należący do tej grupy są postępowi oraz rozwijają swój intelekt. Ważne są dla nich relacje międzyludzkie. Posiadają uzdolnienia artystyczne i wysoki poziom kultury. Są pionierami w wielu dziedzinach, osobami wszechstronnymi umysłowo. Szybkość orientacji, sprawność, uzdolnienia matematyczne, językowe i literackie. Są one towarzyskie, uwielbiają rozmawiać i żartować. Posiadają umiejętność przystosowywania się do nowych warunków życia. Kolorem świecy korzystnym dla znaków powietrznych jest niebieski.


autor: Wróżka Patrycja, odwiedzin: 5747
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.